Skocz do zawartości

[opona] Rapid Rob - problem ze zdjęciem z obręczy WTB Frequency i-19 27,5 - Kross R8 2016


roco

Rekomendowane odpowiedzi

Aż wstyd sie pytać, ale szukałem i nie znalazłem. Był podobny temat, ale zamknięty, a autor nic nie napisał jak poradził sobie ze zdjęciem tej opony. Może ktoś też miał  podobny problem i udało mu się go rozwiązać pozytywnie - nie niszcząc opony.

 

Na tym filmiku fajnie tłumaczy jak trzyma się opona obręczy, czyli zazębia się opona na obręcz. Poszedłem tym tropem i próbowałem do środka wepchać oponę, ale nie idzie, nawet nie drgnie. Próbowałem łyżki wpychać, kartę po karcie sim po cięższa.

Pisałem do serwisu krosa, ale tydzień i zero odpowiedzi.

Na pewno w środku jest dętka, bo jak spuszczę troche powietrza to czuję jak dętka obija się o opone. Mogła być i tak klejona? Może o coś sie zapiera w środku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim krosie r7 2016 też tak miałem nawet na forum się pytałem czy to aby nie bez dętka i nie zwykła dętka w środku trochę więcej siły i zejdzie

użyj jakiejś łyżki po zmianie dętki weszła bez problemu jak pod pompujesz do (blisko) 4 atm strzeli jak najdzie na  rand obręczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...