Skocz do zawartości

[e-polbike.pl/polbike.eu] Opinia


Whydack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam się do zakupu roweru w tym sklepie -> http://e-polbike.pl. Kontakt telefoniczny i email są na dobrym poziomie, jednak nie preferują wysyłki pobraniowej tylko płatność z góry. Chciałbym zaczerpnąć opinii od osób, które miały styczność z tym sklepem i dowiedzieć się czy warto tam kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby to jest niestety Twój komentarz. Pisząc tutaj, liczę na pomoc innych użytkowników, a nie wymyślanie jakiś pierdół. Dla Twojej wiadomości nie mam nic wspólnego z tym sklepem.

 

Jeśli ktoś coś kupował to liczę na pomoc, bo wysłanie gotówki za rower jest dość ryzykownym posunięciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ruszył swoje zwoje mózgowe, to domyśliłbyś się, że już dawno bym tak zrobił, a nie pisał po forum. DIAMONDBACK w tej wersji której chce zakupić jest dostępny, w naszym kochanym kraju, tylko w tym polbike'u. Ewentualnie, choć rzadko, z nielicznymi wyjątkami na innych stronach co też mnie nie urządza, bo i tak nie znajduje się w obrębie mojego miejsca zamieszkania.

 

Ps. Co się zrobiło z tym forum. Chcę tylko zaczerpnąć porady, a tutaj jeden zarzuca krypto reklamę, a drugi nakazuje mi ruszyć "dupsko" do pobliskiego sklepu. Jeśli dalej mają się tu wypowiadać tacy "eksperci" jak ci dwaj powyżej, to niech moderator zamknie w cholere ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...