Skocz do zawartości

[siodło] Zabezpieczenie prętów siodła przed zarysowaniem.


qb3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Poszukuję ostatnio siodełka i zamawiam w ciemno przez Internet. Tzn. nie totalnie w ciemno (szerokość akurat powinna pasować), ale niestety nie siedziałem na nim wcześniej. Mierzyłem mój zadek na piance florystycznej i wyszło mi 110 mm.   Wierzę, że nowe siodełko będzie pasować od razu, ale w razie czego zamówiłem sobie najtańszy znaleziony model z serii siodełek WTB PURE, który jest dedykowany do mojego rozstawu kości.  Na pierwsze rajdy myślałem aby zabezpieczyć pręty siodła taśmą izolacyjną albo silvertejpem lub może starą dętką. 

 

Macie może jakiś inny sprawdzony sposób na to aby nie było w razie ewentualnego zwrotu problemów (rysy na prętach)? 

 

W razie czego mam możliwość testowania siodełka w domu na rowerze spiningowym, co może uchronić je przed rysami na poszyciu (gleby raczej nie będzie) ;)

 

HELP!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za otuchę! Może i nic się nie stanie, ale akurat to siodełko będzie miało stalowe pręty pomalowane na czarno, więc o widoczne ryski będzie bardzo łatwo ;)   No nic, obwinę je grubo taśmą lub gumą i zobaczymy. Bardziej się martwię, że siodełko mimo wielu fanów. może okazać się "nie" do dópy ;)   Ciekaw jestem czy wyższe modele WTB niż klasa SPORT są zupełnie inne w komforcie, czy różnica głównie polega na zmniejszeniu wagi i lepszym materiale/wykonaniu.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...