Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, marcusling napisał:

Opłaty związane z rowerami do testów są absurdalne: od 70 zl na dobę przy jakimś najtańszym sztruclu Trekowskim do 300 zł ale uwaga za każdym razem kaucja 50% wartości roweru. Przy elektryku dajmy na to kaucja to 20 tys zł. Już widzę kolejki chętnych na takie testowanie.

Chciałbyś wydać powiedzmy 20k bez sprawdzenia czy ten rower jest ok? Jeżeli jesteś gotowy tyle wydać, to kaucja za połowę chyba nie jest problemem?
To ma odsiać tych, co się ślinią na widok takich rowerów i chcieliby na takim pojeździć ale i tak nie kupią, bo ich nie stać.

Związany z Trekiem sklep u mnie koszty testu spuszcza z ceny zakupu, więc jak po takiej jeździe się decydujemy, to się wychodzi na 0.
Robił też dni testowe, gdzie na preferencyjnych warunkach (brał opłaty, brak kaucji, wypełnienie oświadczenia i 2 dokumenty potwierdzające tożsamość) można było pojeździć na różnych modelach, warto szukać takich okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zekker W moim mieście jak pisałem jazda na elektryku za darmo a jak nawet jest opłata to bez kaucji. Branie elektryka na dzień jazdy i kaucja w postaci gotówki przykładowo to nie dla mnie. Jak sobie spojrzysz na ich stronę mają tylko jednego elektryka do jazdy testowej czyli tyle co nic. Załóżmy, że chcę kupić w ogóle elektryka jako elektryka i nigdy nie jeździłem na żadnym elektryku. Chcę zacząć od jazdy jednodniowej aby zobaczyć czy w ogóle elektryk mi odpowiada czy nie a nie chcę kupować tego modelu, który u nich jest. Ale inny model innej firmy jeżeli już. A innego nie ma do testów. 

Ja wziąłem elektryka na jeden dzień Speca aby w ogóle zobaczyć i mieć pojęcie jak to jeździ pierwszy raz w życiu nie planując zakupu. Tak jakbym odwiedził salon samochodowy i chciał zobaczyć jak się jeździ elektrykiem bo nigdy nie jeździłem. Owszem zapłacę stawkę za jeden dzień jazdy takim autem i nie przekroczę dziennego przebiegu ale kaucji w wysokości 50% auta nie dam ot tak sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samochodów bym nie porównywał, inna kultura handlu nimi, inne zabezpieczenia itp.

Jeden sklep kalkuluje, że opłaca mu się za darmo dawać rowery do testów, inny za określoną opłatą, jeszcze inny może mieć narzucone stawki przez producenta (patrząc po wypisanych cenach, to ten mój trekowy sklep ma praktycznie takie same, choć kaucji chyba nie pobierają lub nie znalazłem o tym informacji na stronie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, fajne. To jest w Bike Parku Brandnertal w Austrii, bywam tam dwa, trzy razy w roku. Pomieszali trochę te trasy – zaczyna od niebieskiej, później na przemian czerwoną i niebieską, z czarnej to tylko ten duży road gap. Ale jak ktoś potrafi jeździć to nawet na niebieskiej to wygląda porządnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam grupę na FB.

Jest wszystko co najlepsze:

- Eksperci ze szkoły podstawowej

- Ortografia bez ograniczeń

- Brak trzymania się marki z nazwy grupy

- B'Twin za 1200 zł i zdziwnie że się rozpadł, bo latał tylko na hopkach 2m

Screenshot_20220131-112349.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się można pośmiać. No a potem sobie człowiek uświadamia, że Ci ludzie nie potrafią poprawnie pisać, mimo że są w wieku szkolnym.

Kilka lat temu takie błędy walili emeryci, którzy dorwali się do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...