Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2021 o 11:42, Brombosz napisał:

@_Piotrek Nie jest to wcale takie złe rozwiązanie. Rama pewnie S-ka, uzbrojona jak dirtówka... akurat jakby na moją wagę ciężką. ;) Od kiedy kolega śmiga na Czarze, sam choruję na streetrial, szczególnie, że kiedyś coś tam jeździłem, ale obawa jest taka, że dedykowany do tego rowerek, w moment bym zniszczył.

Zobacz obraz źródłowy

Ganiałem wcześniej na Specialized P.3 B) 

Dartmoor Hornet bardzo dobrze się sprawdza w dwóch opcjach, może kiedyś znowu powrócę do klimatu Speca. Ogólnie szukałem roweru który będzie pod mój klimat jazdy wypełniał dwa rowery, do normalnej jazdy ( tym rowerem nie da się normalnie jeździć :wub: ) i do nie normalnej jazdy ... B) :P 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sznib napisał:

Oglądam jej kanał (i jej męża) od dawna i zawsze z przyjemnością. Jak ktoś lubi klimaty enduro polecam.

Bardzo fajny kanał rowerowy ... :thumbsup: B) ;)

Z Polskich kanałów rowerowych " Enduro - Freeride " lubię oglądać Janka, Piotrka, oraz Natalię. Szkoda że Natalia nie robi częściej filmików.

Dartmoor Bikes B) 

 

Kemusi ;) ale pięknie pracują klocki 4 : 55 B) u mnie tak samo + piszczą. Kiedyś koleś do mnie. Przeczyść sobie hamulce bo piszczą i nie hamują hamulce :D

Miałem mu powiedzieć żeby sobie mózg przeczyścił, niech żyje w świadomości że wszystkie hamulce mają nie piszczeć ... :P 

 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że AbsoluteBlack to poważna, zagraniczna firma. Jednak afera z ich wózkiem, spowodowała że nieco zainteresowałem się tematem. Nie wiedziałem nawet że są z Polski.

Szukam Top Cap i trafiłem na ich produkt.

https://absoluteblack.cc/top-cap.html

Sam Top Cap bardzo fajny, cena trochę mniej ale nie jest też jakaś bardzo absurdalna. Rozbawiło, a właściwie nieco zażenowało mnie stwierdzenie w "Troubleshoot" i opisie produktu.

Najpierw to:

It's probably the best top cap you will ever have. One piece, bolt+topcap with Allen (hex) 5mm socket. Will fit to every standard starnut.

Nie żeby Boplight miał coś takiego już dobre 10 lat temu, w dodatku za połowę ceny.

If your top cap sits from an angle on the stem (does not touch stem with whole circumference), it means your starnut sits from an angle. You will have to make it straight prior to mounting Ab top cap. To do that you can use old steel bolt and a hammer.

A tutaj pełen profesjonalizm. Nie idź do serwisu, nie użyj odpowiedniego narzędzia, weź młotek i starą śrubę. Ja wiem że to zadziała, ale taki rzeczy się nie pisze... Tak samo jak producenci suportów nie piszą żeby ściągnąć lakier żyletką z mufy ( bo pod lakierem na ogół jest równo), tylko żeby to sfrezować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...