Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to Innsbruck, klikam a to Whistler. Nowe jakieś pod crankworx tam zrobili czy było i jeszcze nie widziałem? 

 

A co do tematu... To nie tyle w internecie, co we własnej piwnicy, podczas rozpalania w piecu, znalazłem trochę swojej starej szkolnej twórczości, jakos z okolic 2000/2001r. :)

1. Historia.

Był przypał ze "snejkiem" na Nokii, to się grało analogowo.

IMG-20211020-145743.jpg

2. Matematyka.

Widać moment, w którym zgubiłem się w bezmyślnym kopiowaniu znaków i symboli z tablicy, po czym najprawdopodobniej, na najbliższej przerwie, poszedłem za głosem serca. 

IMG-20211020-145640.jpg

3. Język polski.

Nie wiem dlaczego tak się działo, ale zwyczaj dyktowania uczniom tekstu, który mieli oni nadążać zapisywać, zawsze budził we mnie artystę.

IMG-20211020-150157.jpg

 

 

Edytowane przez Brombosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie żeby zawsze mówić, że lubicie żeberka, nawet jeżeli tak nie jest. ;) 

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/powiedział-że-nie-lubi-żeberek-39-latek-nie-żyje/ar-AAQ6i3x?ocid=msedgntp

A z rowerowych to takie mi się nawinęło... @Kemusi widzę też gustuje w poprzednich epokach i pewnie widział... ale wklejam bo może jednak nie. :) 

 

 

Edytowane przez Brombosz
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze @Kemusi. :) Żebym ja pamiętał każdy tytuł, który się przewinął przez moje TV w czasach kiedy się piraciło sygnały z HotBirda i Astry, to bym miał tu materiału, który bym wam dawkował potem przez lata. ;) Mało kogo było wtedy stać na telewizję satelitarną i się sprawę załatwiało po taniości na Wrocławskiej giełdzie jak jeszcze istniała... i jak można się domyślić z różnym skutkiem. 

Tyle czasu co matka gnębiła ojca o HBO, FOX, RTL i podobne, że w końcu aż facet nie wytrzymał i pojechał do Wro załatwić aby mieć spokój... Jak się później okazało, tak załatwił, że ani HBO, ani FOXa, ani RTL nie było... w przeciwieństwie do całej masy niszowych, zagranicznych kanałów, gdzie leciały same takie perełki. :) 

A że ja już wtedy tłukłem się dualem razem z kumplami po miejskich infrastrukturach, to TV można powiedzieć, że stało się moje na własność z braku domowej konkurencji. :) Nawet jak stary odpalił wyścigi 500'ek czy Superbike'ów (bo MotoGP jeszcze się tak nie nazywało), to po 15 minutach następowało u niego odcięcie, po czym zasypiał, a ja przełączałem sobie z powrotem... ;) Dodam, że to też po nim odziedziczyłem. Bzyczenie tych kosiarek w TV sprawia, że padam w 5 minut nawet jak jestem dopiero po pobudce. Z F1 jest tak samo. 

 

PS. Takie widział?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział , podobne i wrzucał nawet tutaj. Jak sobie przypomnisz ,to zapodaj , chętnie oglądnę. Stare dobre klimaty bez ściemy , gleby to norma a nie wygłaskane klipy . Szkoda ,że nie mieliśmy dostępu do kamery vhs, trochę by się nakręciło na pamiątkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 20:41, Q_u napisał:

A co myslisz o PD-GR500 ?

Tak na szybko ... z wyglądu przypominają moje Shimano Saint PD - MX80. Dość szybko dostawały luzów, troszku za słabe dla mnie, to znaczy pod mój klimat jazdy, miały jednak coś takiego jak regulacja tych luzów ? już nie pamiętam dokładnie, wymieniłem dość szybko na Specialized Boomslang zdecydowanie lepsze.   

Co do tych platform które podałeś to nie wiem, interesują mnie części rowerowe troszku bardziej inne ... B)

Tak ogólnie nie interesują mnie rowery szosowe, ale czasami wpadnie fajny rower szosowy do lekarza ( serwis ) akurat ten był mega jakiś kosmos, wszystko w karbonie, chyba nawet opony :D Nie wiem ale szosowcy to są chyba bardziej psychicznie nieuleczalni od Enduro / freeride B) pod względem tuningu / wymiany części w rowerach szosowych, no bo skoro rower za 5 dych dalej można tuningować, to chyba coś jest nie tak, a może ja się nie znam ? chyba bardziej ja się nie znam, bo to nie mój klimat, i nie znam firm takich bardziej egzotycznych / części rowerowych do szosówek, ale ten film mi się podoba ... 

   

:thumbsup:

Ja to pewnie na jezdni maks jakieś 50 na zegarku ? bo mam teraz napęd 30 T / 10 T - 51 T  ... Ten prawie stówę :)

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bardzo fajne platformy ... :thumbsup: 

Dartmoor Hornet B) 

Normalnie jakbym ja był na filmie, tak samo świruję po mieście, no i jeszcze jakieś dropy schody i inne takie klimaty. Ostatnio dziewczyny wystraszyłem jak ze schodów zeskoczyłem na następne schody, a że dziewczyny schodziły w dół w tym samym kierunku nie widziały mnie, słyszeć też pewnie nie słyszeli bo zagadane, i tak obok nich, dwoma koła na płaski zjazd " i pisk dziewczyn, a potem Jezu !!!  :o Obok schodów dla pieszych są jeszcze węższe schody z takimi płaskimi liniami, mają jakieś 20 cm szerokości ? to chyba dla tych co wożą dzieciaków w wózkach ? żeby nie wytłukło małego ... B) 

 Fajnie rowerek złożył ... B) U mnie niebawem zmiana opon 27.5 x 2.6 B)

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Piotrek Nie jest to wcale takie złe rozwiązanie. Rama pewnie S-ka, uzbrojona jak dirtówka... akurat jakby na moją wagę ciężką. ;) Od kiedy kolega śmiga na Czarze, sam choruję na streetrial, szczególnie, że kiedyś coś tam jeździłem, ale obawa jest taka, że dedykowany do tego rowerek, w moment bym zniszczył.

Zobacz obraz źródłowy

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...