Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Q_u napisał:

Jaka nerka? Delfinka na łańcuszku nie widzisz ślicznego?

Wszystko jej wina. :) Za długi łańcuszek założyła. Zanim wzrokiem tego delfinka po tym łańcuszku znajdziesz, to zapominasz czego szukasz.

@Sobek82 Trzeba zawnioskować moderacji o glejt na stworzenie odpowiedniego tematu w osobnym dziale, o tematyce takiej a nie innej, dla osób w wieku takim a nie mniejszym. Ufam, że dopiero byś nam pokazał najdalsze zakamarki twojej bogatej historii przeglądania. :) 

EDIT:

Chyba za późno dopisałem posta bo nie połączyło z poprzednim. 😕 

Edytowane przez Brombosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardtail Enduro na zawodach Enduro ? B) :)

Ostatnio poganiałem na topowym w pełni zawieszonym Enduro przygotowywany do zawodów, jak dla mnie rower bardziej przypominał z wyglądu Downhill :D także wiem co czuję Blake ...

Na razie coś mnie ciągnie do Hardtail, chociaż ten w pełni zawieszony rowerek na którym ganiałem bardzo mi się podobał, z wyglądu roz@#b mózgowy ... Przepiękny !!!  ... :wub:  

 

20 godzin temu, Kemusi napisał:

Capra fly-by-wire

 

 

3 : 25 Fajne gripy ...  :) 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemusi :)

Rowerek został cały oddarty z naklejek i wszystkiego co mogłoby wskazać co to za rower, także troszku za późno przylazłem, pomalowany jedynie jakimś podkładem, kolor bardzo mi się podobał, tak bym zostawił   :wub: :D dalsze malowanie to już gdzieś tam w Polsce. 

Na pewno nie było to coś normalnego, bardziej egzotyka, to nie był taki " normalny " rower. W następnym tygodniu będę u lekarza, to znaczy w serwisie, będzie składany dla mnie Dartmoor Hornet, także pomęczę, może coś powie więcej.     

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...