Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zatrybiłem o co biega jak zobaczyłem słowo Słowacki... Pewnie chodzi o Ladislava Tomáša czyli miedzy innymi kanał Subborn Pictures czy naszą ekipę G3 Riders z którą robią wariacje po choćby Tatrach. Niby się zgadza bo jest stromo jest ferrata ale to vertriding w tym przypadku jest mocno naciągane. Tym bardziej, że omawiana Austracka ekipa raczej rzadko coś takiego jeździ. Prawie wszystko to klasyczne wysokogórskie enduro/FR. W ogóle verty robi tak mała garstka ludzi, że jest to dyscyplina o charakterze smugi w MTB. 

Edytowane przez Tyfon79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co ci z Subborn jeżdżą to już prawie trial :-)

Tutaj jeden filmik z jednego traila, który jechaliśmy w zeszłym tygodniu:

Joko trails Enduro Transalp 2021 part 1 - YouTube

W sumie można się umówić, że najlepsza nazwa na to "techniczne enduro" :-)

Edytowane przez KrzysiekCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis Malwiny:

  • Rano: rower
  • Po południu: plaża
  • Wieczorem: impreza na gdańskiej starówce

Mój przepis:

  • Rano: rower
  • Po południu: rower
  • Wieczorem: night-ride
 

Mówiłem, że jest różnorodnie?


https://www.1enduro.pl/miejsca-enduro-trojmiasto-gdansk-sopot-easybike/

easybike-enduro-trojmiasto-bigfoot-68.thumb.jpg.7101d0d7ddc2f66afc275c590eb76beb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż za podium w EWS chłopak co sam siebie finansuje, sam serwisuje rower i nawet szlaufa musi kombinować... A już prosi co mają wszystko dostają od niego po tyłku. PZKol ma wszystko w 4 literach, sponsorów brak, zainteresowanie żadne w tym medialne. Jenak kolarsko 100 lat za murzynami jesteśmy. Zapewne zaraz jakaś zagraniczna ekipa i sponsorzy go łykną to nasze głąby sobie wtedy przypomną i zechcą paść jak świnie w nie swoim korycie. 

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalnie jedzie, czołówka EWS to jednak czołówka EWS... :-) Super widzieć Polaka na tak dobrej pozycji. Trochę wsparcia jednak ma - dostaje sprzęt od NS Bikes, i w sumie ciekawe czemu NS nie stworzyło własnego zespołu mając tak utalentowanego zawodnika.  Nieźle odleciał w 12:30 :-) Co do PZKol, to nie wiem jak to w Polsce funkcjonuje ale w Szwajcarii ichniejszy związek kolarski poluje na talenty już od najmłodszych lat, regularnie szukają nowych talentów - poniżej filmik jak to wygląda :-), i później jest efekt jak np. całe podium na IO.

 

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrzysiekCHdostanie sprzętu to jest w sumie bardzo mała pomoc. Tym bardziej, że na tym się kończy. Niestety rzeczywistość jest dużo bardziej brutalna i nie chcę tutaj tego poruszać. Dość napisać, że w przykładowo PŚ DH różnice są czasem w setnych sekundy i jak sam kiedyś Sławek stwierdził nie jest w stanie samodzielnie przygotować sobie roweru. Po prostu nie ma szans z ekipami, które robią to profesjonalnie. W EWS jest nieco inaczej i łatwiej dlatego wynik jest jaki jest. A co do PZKol to można zamknąć ten temat milczeniem. Gość, który niszczy wszystkich od lat w swoim kraju powinien mieć tylko zmartwienie kiedy pójdzie spać i czy się dobrze wyśpi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...