Skocz do zawartości

[serwis] Dobry serwis Wrocław


vtzoom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak aktualnie wygląda sytuacja z dobrym serwisem we Wrocławiu?

Który możecie polecić a który nie?

Chodzi o serwis fulla, wymianę tarcz, hamulców, kasety, manetek itd. 

 

Minęły 2 lata od ostatniego tematu "[serwis] Dobry serwis Wrocław", który teraz jest zamknięty ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oddawałem roweru do serwisu ale dobre doświadczenia mam z :

- PM Rider na Powstańców - planowanie suportu , zaplatanie kół , wymiana sterów

- Cyklista na Pilczyckiej  - amor Manitou

- Harfa - amor Rock Shox

- Niezły serwis jest też na Sienkiewicza ale trochę cwaniakują.  Tzn nie miałem zastrzeżeń co do jakości usługi , całą resztę pominę milczeniem ....

 

Miałem też złe doświadczenia z serwisami  ale było to tak dawno że wiele mogło się zmienić .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć 

A gdzie  najlepiej na centrowanie kół?

 

Wydaję  mi się już ,że do  centrowania  mam przynajmniej tył. Jednak lepiej dmuchać na zimne . Na pewno część szprych z tyłu w  kole mam na maxa naciągniętych a część   bardzo luźna . Jakoś dziwnie teraz zachowuje się  koło w zakrętach.A na początku Czerwca przechodził serwis zerowy, w którym niby naciąg szprych czy tam centrowanie jest chyba  z jednych punktów serwisu zerowego :)

 

Korzysta ktoś z serwisu na ul. Hallera 180/1? Sklep rowerowy Ducato.Ewentualnie gdzie w okolicy Arkad ,Bardzkiej  Fatu lub Nowego Dworu polecacie jeśli chodzi o koła. Centrowanie ewentualnie sam naciąg szprych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koła to uderzaj do Wojczal-bike na Kamieńskiego. Ostatnio wymieniałem obręcz w Ksyriumach. W wielu miejscach nie chcieli się tego podjąć, a Wojczal-bike zrobił to za w sumie dobrą cenę bo 220 zł na obręczy dt r460.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W końcu znalazłem całe dwa serwisy, które mają frez 34mm do główki. Harfa na Robotniczej i Jawor Rower na Pułaskiego. Oddałem ramę do tego drugiego i jestem zadowolony. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Pozostałe serwisy, największe we Wrocławiu – szkoda gadać. Albo nie mają frezów, albo robią wielkie oczy/uszy, co to takiego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...