Skocz do zawartości

[doświadczenia] Twoje najciekawsze doświadczenie w downhillu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nową osobą na tym forum. Z góry przepraszam za wszelkie błędy popełnione przez moją osobę. :-)

Piszę pracę magisterską na temat Sylwetki uczestnika Downhillu. 

Chciałabym abyście w kilku zdaniach pochwalili się swoją najciekawszą przygodą, jakimś doświadczeniem z jazdy

 

Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc!

PS

Jeśli wśród Was jest jakiś chętny Downhillowiec do pomocy: udzielenia wywiadu - zapraszam na priv. :-)

 

PS2

Tak, zainspirowana Downhillem, pasją Narzeczonego, sama próbowałam sił w tejże jeździe. Stąd też pomysł na pracę magisterską. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, jestem nową osobą na tym forum. Z góry przepraszam za wszelkie błędy popełnione przez moją osobę. :-)

 

Piszę pracę magisterską na temat Sylwetki uczestnika Downhillu. 

 

Chciałabym abyście w kilku zdaniach pochwalili się swoją najciekawszą przygodą, jakimś doświadczeniem z jazdy

 

Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc!

 

PS

Jeśli wśród Was jest jakiś chętny Downhillowiec do pomocy: udzielenia wywiadu - zapraszam na priv. :-)

 

PS2

Tak, zainspirowana Downhillem, pasją Narzeczonego, sama próbowałam sił w tejże jeździe. Stąd też pomysł na pracę magisterską. :-)

 

 

Proponuję skontaktować się z Magdą - autorką bloga "Projekt Ewa" - śliczną, miłą miłośniczką downhill-u:

https://projektewa.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...