Skocz do zawartości

[4000zł] MTB XC do maratonów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję roweru o sportowym zacięciu, aby parę razy do roku móc się ścigać w maratonach czy innych zawodach. Niestety mam raptem parę dni na kupno roweru dlatego rower musi być z polskiego sklepu czy to stacjonarnego czy internetowego i być aktualnie dostępny.

Mój wzrost to 173, waga 64 kg.

 

Rowery, które wpadły mi w oko:

 

Romet Mustang r-line 2 jest za 4100 na necie, z tych 3 wydaje się mieć najlepsze podzespoły, nie wiem tylko czy rama jest dobrej jakości i czy 19 cali nie będzie dla mnie za duża? 

 

http://allegro.pl/bu...6715360931.html

 

https://www.scott.pl...ower-Scale-960/mam ofertę w sklepie stacjonarnym u siebie w Kielcach za 4 tys.

 

Jest coś jeszcze sensownego w tym budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, dzięki :D Jakimś cudem go nie zobaczyłem w tym rozmiarze jak szukałem.

A jak wygląda kwestia jakości ramy(gwarancji na nią) i podzespołów własnych Rometa oraz kwestii gwarancji w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia jakości ramy(gwarancji na nią) i podzespołów własnych Rometa oraz kwestii gwarancji w ogóle?

Gwarancji masz 2 lata na wszystko (nie ma żadnych przedłużeń na ramę), jak działa nie mam pojęcia bo nie musiałem z niej korzystać. Sama rama wykonana dobrze ,  ładne spawy (zamawiają je z Tajwanu) czepić się można malowania (czuć przejścia kolorów) ale sama powłoka jest ok (w miarę trwała). W tym modelu nie dawali własnych komponentów tylko Token , w niektórych egzemplarzach trafiała się nawet carbonowa sztyca (u mnie taka jest).

 

@@derigen90 nie zastanawiaj się tylko bierz puki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni są trochę zakreceni z nazwami- np. tu mustangi 2.0:

MUSTANG_29_2

 

A skąd masz takie info ? Według danych z instrukcji obsługi dla crossów (MTB również) dopuszczalna maksymalna masa całkowita to 130kg.

tu na forum ktos pisał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...