Skocz do zawartości

[Zakup] GT Transeo 4.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co sądzicie o rowerze GT Transeo 4.0? 
W internecie nie ma żadnej opinii a mogę taki kupić powystawowy za 1500, ponoć dobra okazja? Co sądzicie?
Rower do jazdy głownie po mieście, sporadycznie leśna utwardzona dróżka. 

Pozdrawiam,

kamcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać rower to woman, Dla dziewczyny 50kg, która nie będzie robić dużo km, najwyżej 20km raz na tydzień. Także nie ma dużych wymagań co do roweru :) aczkolwiek lubi porządne rzeczy kupywać.

No właśnie jest taki plus, że rower kupiony w sklepie stacjonarnym więc jeżeli będą problemy z tymi tarczami to nie będzie problemu z serwisem.

Lepszy osprzęt to masz na myśli np przerzutki? gdzieś czytałem że Alivio<Altus więc na korzyść GT jednak. 

Przy okazji, w sumie dla siebie też szukam roweru do 1500 a najlepiej do 1000, ale chyba lepiej dać kilka złotówek więcej bo będę jeździł więcej niż moja dziewczyna :) także dzięki za propozycje tego lazaro fajny jest :) jeździłem na merdzie crossway 10 i było bardzo wygodnie (w sklepie 1400, allegro 1200).Plus dla meridy bo ma regulowany mostek. Czy jednak lepiej dołożyć kilka stów i kupić Lazaro niż meridę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapomniałem dodać rower to woman,

To masz i wersję "lady" http://allegro.pl/2016-queen-of-the-road-lazaro-integral-v3-lady-i6719413628.html

 

 

Lepszy osprzęt to masz na myśli np przerzutki? gdzieś czytałem że Alivio<Altus więc na korzyść GT jednak.

Postaw znak mniejszości w stronę Altusa a między nimi postaw jeszcze Acere - Alivio to dwie grupy wyżej niż Altus.

 

 

jeździłem na merdzie crossway 10 i było bardzo wygodnie (w sklepie 1400, allegro 1200).Plus dla meridy bo ma regulowany mostek. Czy jednak lepiej dołożyć kilka stów i kupić Lazaro niż meridę? :)

Crossway 10 sobie daruj - jest na wolnobiegu , zdecydowanie lepiej dołożyć do Lazaro. Masz jeszcze model V2 na Acerze (nadal wyżej niż Altus) ale z amorem bez blokady http://allegro.pl/mocny-cross-2016-lazaro-integral-v2-men-2-x-acera-i6716968204.html (jest też wersja damska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...