Skocz do zawartości
  • 0

Rower MTB w cenie do 1700 złotych.


Gość Michał

Pytanie

Gość Michał

Witam, poszukuję roweru MTB najlepiej nowego w kwocie do 1700 złotych. Rower ma głównie służyć do jazdy przez cały sezon prócz zimy (chociaż może się przemogę smile.png) po asfalcie oraz lesie, w umiarkowanym terenie. Głównie się zastanawiam nad rowerem Kross'a Levelem R2: http://www.arkus.skl...016-p-8792.html. Czekam na wasze propozycje, wydaję mi się ze to najlepszy rower w tej kwocie aczkolwiek nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 1700 to i dużo i mało. Ja za te cene złożyłbym sobie sam jakąś kompozycje. Oczywiście jak masz już sprecyzowane że ma być to pędzidło bardziej do lajtu niż wyczynu- to spory plus. Nie musi być super wytrzymały czy lekki . Poszukaj ramy i dobierz graty z pod xt i koła pod v ki 2 a jak trafisz 3 komorowe- na pewno silniejsze niż w tym krosie. Nie hydro. Na rynku hula sporo gratów. Widły o niewielkim skoku - bo zjeżdżał nie będziesz.Albo i sztywne. Pokombinuj jesli masz troche oleju- złożysz coś ciekawego może mniej dla oka i złodzieja wystrzałowego - ale będzie tylko pod ciebie.

Ja mam coś takiego. Wygląda jak rower z mad maxa- gdzie można - brzydki. 5000 rodzajów farby na ramie od emalii po pokojową, mostek pordzewiały bagażnik wygięty , błotniki za 8,99z auchana. Ale rama wysoka z cr-mo graty xt. Działa jak kałach- otrzepiesz i jazda. A plus taki że pod sklepem nie chce spojrzeć na iego żaden pijaczyna. Te 5000 lakierów- dokładnie ramę zabezpiecza. Mnie nie przeszkadza - ludzi boli- ale to ich problem. A nikt na pierwszy rzut oka nie widzi że pędzidło warte 2,5kafla i cudnie śmiga do paru lat. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...