Skocz do zawartości

[rower elektryczny] dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję roweru elektrycznego o dobrych parametrach. Chciałabym nim przejechać w czasie wakacji około 500 km z sakwami. A potem dojeżdżać do pracy (ok 30 km). Do wyboru "elektryka" zmusiła mnie choroba stawów kolanowych i przebyta ostatnio artroskopia. Jestem z przedziału wagowego 90 -100 + sakwy około 15-20 kg. Rozważam zakup Unibike Energy LDS lub ECCO BIKE CORTINA. Raczej z przewagą w kierunku Unibike. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak się w tym rowerze zmienia przerzutki przy wyłączonym akumulatorze? Dzisiaj odbyłam na tym rowerze jazdę próbną po parkingu przed sklepem i nadal tego nie wiem, a tłumaczenie pana z obsługi typu "to się zmienia automatycznie" jest dla mnie dziwne. Tam jest przecież manetka ale taka nietypowa (3 przyciski). I kolejne pytanie: czy przy takim obciążeniu przejadę na nim odcinek około 85 km raczej po płaskim? Proszę o opinię o tych modelach. A może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tych modeli nie znam, kupowałem rower Tornado swego czasu, w goelectric.pl są takie, może jakieś elektryki stamtąd Cię zainteresują. 85km może i przejedziesz, ale to długi dystans i powiem szczerze, że jeszcze nie odważyłem się przebyć takiej drogi na rowerze elektrycznym, do pracy dojeżdzam moim elektrykiem, mam jakoś około 15km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podaj budżet jaki posiadasz na zakup roweru elektrycznego i wtedy będziemy mogli doradzić też konkretny model, ewentualnie przejdź się do sklepu stacjonarnego i przejedź, przymierz aby wiedzieć czy akurat dany model |Ci odpowiada. We Wrocławiu na Bardzkiej 30 masz taką możliwość, właśnie w tym się specjalizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy przy takim obciążeniu przejadę na nim odcinek około 85 km raczej

musisz mieć stosunkowo mały silnik i dużą baterię,

to co piszą w katalogach o zasięgu to jest po płaskim, bez wiatru, z rowerzystą 70 kg, i w lecie.

czyli przy niesprzyjających warunkach dystans jest o połowę krótszy albo i więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...