Skocz do zawartości

[Majówka Tatry] Dookoła Tatr 1 tydzień maja (Bielsko-Biała - Zakopane - Kraków - Częstochowa)


Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym tygodniu maja planuję trasę dookoła Tatr, wyjeżdżając z Bielska-białej lub Katowic (do ustalenia). Szukam osoby chętnej do wspólnego wyjazdu.

 

Dokładna trasa znajduje się pod linkiem: https://ridewithgps.com/routes/16584181

 

Noclegi oczywiście na dziko, dystans ok 150 km dziennie. Trasę można trochę zmodyfikować.

 

 

 

Kontakt na PW lub dadales@o2.pl

Edytowane przez dadales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze obok dystansu potencjalnym towarzyszom napisz ile przewyższeń (średnio około 1500m dziennie), bo to one dadzą im w d..., a nie sam dystans ;)

 

 

Ja bym radził się nastawić na ok 2000m przewyższeń dziennie, a sama trasa może ulec w praktyce małym zmianom więc ostateczny dystans może być trochę dłuższy.

 

 

W pierwszym tygodniu maja planuję trasę dookoła Tatr, wyjeżdżając z Bielska-białej lub Katowic (do ustalenia). Szukam osoby chętnej do wspólnego wyjazdu.

 

Dokładna trasa znajduje się pod linkiem: https://ridewithgps.com/routes/16584181

 

Noclegi oczywiście na dziko, dystans ok 150 km dziennie. Trasę można trochę zmodyfikować.

 

 

 

Kontakt na PW lub dadales@o2.pl

 

 

Trasa została lekko zmodyfikowana. 

 

Oto ona: https://ridewithgps.com/routes/18985291

Edytowane przez dadales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej jest Wam jechac nie na Sucha i Zubrzyce, tylko Korbielow, mniejszy ruch, mniejszy podjazd na Glinne vs Krowiarki. Tak ogolnie to nie wiem skad sie naruchalo takie przewyzszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej jest Wam jechac nie na Sucha i Zubrzyce, tylko Korbielow, mniejszy ruch, mniejszy podjazd na Glinne vs Krowiarki. Tak ogolnie to nie wiem skad sie naruchalo takie przewyzszenie.

 

 

 

Trasa jest tak specjalnie zaplanowana by zaliczyć tę przełęcz i po prostu więcej podjazdów górskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie zrezygnował z Krowiarek. Jeśli jednak mogę coś zasugerować bo mają być podjazdy to zamiast dość lipnej trasy przez przeł Trybską bardziej widokową i górską przez Łapszankę a potem Frankową i Starą Wsią Spiską wpadacie w rejon zapory. No i tak być blisko mega podjazdu na Przechybę od Gołkowic :rolleyes:

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej jest Wam jechac nie na Sucha i Zubrzyce, tylko Korbielow, mniejszy ruch, mniejszy podjazd na Glinne vs Krowiarki. Tak ogolnie to nie wiem skad sie naruchalo takie przewyzszenie.

 

Dokładnie. Ja wybrałem opcję na Korbielów. Trasa w miarę spokojna. Dodatkowo często jeżdżę tam samochodem więc i znana.

 

 

Całę 20km z kilkuset... :)))

 

W nowej wersji to nawet nie 1km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dadales ale Ty chcesz do Częstochowy aż dojechać? Czy tylko wkoło Tatr pętlę? W okolicy Tatr Słowackich lepiej na polu namiotowym spać bo to majątku nie kosztuje a przynajmniej Cię niedźwiedź nie zje ani Rumuny nie zatłuką.

 

Istnieje możliwość przyłączenia się tylko na odcinek trasy, a nie całość.

Pierwszy tydzień maja czyli 1-7.05? 

 

Mam czas 29.04-03.05 więc chętnie dołączę na kawałek przynajmniej  :thumbsup:

 

Przejechanie trasy zajmie najprawdopodobniej 4 dni. Możliwy okres czasu w którym mogę jechać to od 29 kwietnia do 7 maja.

 

Dokładny termin jeszcze nie jest ustalony, ale można się co do niego dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...