Skocz do zawartości

[Spodenki] Krótkie spodenki na szelkach


Warthog

Rekomendowane odpowiedzi

czerwona vs pomarańczowa - polecane w sumie obie
Pomarańcz - grubsza i według producenta bardziej "oddycha"
Czerwona - cieńsza ale i tak grubsza niż zielona ale niby jakiś system ochrony przed wstrząsami
Jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żeby nie mnożyć tematów. Forza ma obecnie w ofercie kolejny model wkładki, tym razem niebieską. Występuje tylko w jednej serii spodenek Pro, które można mieć tylko z tą wkładką.

http://forzasportshop.com/pl/spodenki/426-spodenki-kolarskie-pro-milo.html

Cena (o stopień niższa niż ich najwyższa seria Tecnico) sugeruje, że to "wyższa pólka". Miał ktoś z tym doświadczenie?

Z ciekawostek tego sezonu, to jest też seria Improved (o stopień wyższa niż "podstawowa"), ale też nie ma wyboru wkładki, za to w ofercie jest dobrze znana "pomarańczowa". 

http://forzasportshop.com/pl/spodenki/431-spodenki-kolarskie-improved-rodez.html

 

Trochę śledzę ich stronę, bo kupione w ub. roku spodenki "podstawowe" Forza, po przejechaniu góra 1,5k km zaczęły "rozłazić" się na jednym szwie, a wstawka z nadrukiem straciła kolory (wytarły się) tam, gdzie styka się z koszulką. Dziwne, ale ze względu na cenę chyba dam firmie "drugą" szansę, choć może w modelu wyższym? Chyba, że trafi się promocja na coś lepszego, ale za rozsądną cenę (~ 150 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia ze spodenkami wydaje się być zakończona. Miałem spodenki bez szelek z deca z niebieska wkładka. Mówię wyjeździła się. Kupiłem nowe z deca z szelkami. Dramat po 100 km oddałem w cholerę. Wybór padł na luxa/contour/raso. Rewelacja bardzo bardzo wygodne. Polecam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...