Skocz do zawartości

[Pancerz] Jakość zmiany przełożeń


mikomik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać szanownych rowerzystów, którzy jeździli kiedyś na rowerze z głownie zewnętrznym prowadzeniem linki do tylnej przerzutki i przesiedli się na nowy rower, gdzie mają jeden ciągły odcinek pancerza wewnątrz ramy czy tez na zewnątrz i zauważyli pogorszenie jakości zmiany biegów? Dla mnie różnica jest tak duża, że patrząc na starą ramę posiadającą w tylnym trójkącie wkręcane eleganckie opory pancerza fot.(rama stara i nowa jest wykonana w włókien węglowych) kupiłbym takie i zainstalował w nowym. Niestety są niedostępne. Przeszkadza wam to, jakie macie zdanie na ten temat? Sprawa dotyczy napędów Shimano ze Sramem nie mam doświadczenia i oczywiście jakościowo dobrych linek i pancerzy nie piszcie, że kiepskie, brudne… bo nie o tym mowa     post-128268-0-03748200-1486910024_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

przesiedli się na nowy rower, gdzie mają jeden ciągły odcinek pancerza wewnątrz ramy czy tez na zewnątrz i zauważyli pogorszenie jakości zmiany biegów?

Nie. Mam/miałem rowery z "normalny" prowadzeniem linek, z linkami w pełnym pancerzu i ramę z prowadzeniem wewnętrznym i nie ma wyraźnej różnicy. Oczywiście przy założeniu,że linki i pancerze są w dobrym stanie i są prawidłowo poprowadzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...