Skocz do zawartości

[Nowy 29er] Zmiana z Drakar Big 29 do 2000 zł


Kwicon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wcześniej pisałem już do Was z prośbą o pomoc w wyborze nowego roweru zamiar Merida Drakar Big29 MD http://www.forumrowerowe.org/topic/211977-nowy-29er-zmiana-z-drakar-big-29-do-3500-zl/?view=getnewpost

 

Niestety sprawy osobiste mocno ograniczają mój budżet, więc prosiłbym o poradę dotyczącą wyboru "mniejszego zła". Jestem świadom, że rower w tej cenie nie będzie szałowy. Chciałbym kupić rower z poprzedniego sezonu (warunek konieczny - cena sporo niższa), typ 29er (odpowiada mi taki rozmiar kół, jest dla mnie bardzo wygodny), rozmiar 19". Mój budżet to 2000 zł, zaś biorąc pod uwagę mój pierwszy typ (Cube AIM SL 2016 w cenie 1899 zŁ) dobrze by koszt był niższy. 

 

Z góry podpowiem, że:

1. Wiem, że jest to zamiana siekierki na kijek, ale nie mam funduszy by kupić coś z dużo wyższej półki;

2. Nie chcę przerabiać Drakara, ponieważ wydaje mi się, że solidna przebudowa tego roweru będzie kosztowała powyżej 1000 zł i jest wg mnie nieopłacalna patrząc na poziom wyeksploatowania tego roweru i jego jakość;

3. Nie mam też czasu, wiedzy, warunków, ani umiejętności by przebudowywać rower;

4. Nie interesują mnie używki;

5. Chcę rozwiązania wygodnego (gwarancja);

6. Moja jazda jest typowo rekreacyjna, zazwyczaj jest to maksymalnie do 80 km po polskich lasach i szosach (dziury, dziury, dziury).

7. Planuję jeździć tym rowerem przez dwa, maksymalnie trzy sezony.

 

Podsumowując, chciałbym kupić w tym budżecie coś co będzie miało możliwie najlepsze parametry.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź,

Kwicon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...