Skocz do zawartości

[ZAKUP ROWERU] Kupował ktoś rower przez internet?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co sądzicie o kupowaniu roweru przez internet? Czy znacie jakieś sprawdzone strony? Jak potem się obchodzić z gwarancją?

 

Znalazłam konkretny model w (moim zdaniem) dobrej cenie, ale obawiam się zakupu takiego sprzętu przez internet i nie wiem jak potem ze złożeniem jego - bo sama na pewno nie podołam.

 

https://www.expertbike.pl/kross-trans-india-damski-ciemnografitowy-2016-p-853.html

 

 

Doradzicie mi coś w tej sprawie? Szczególnie osoby, które nabyły swój dwukołowiec przez internet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się upewnić, że kupisz rower w dobrym rozmiarze np w sklepie stacjonarnym jeżeli taki rower posiadają. Ewentualnie zapytać sprzedawcy podając swój wzrost i długość nogi.

Ja rowery kupowałem tylko przez internet. Trzeba tylko poczytać opinie o sklepie. 

 

Rower trzeba będzie skręcić (zazwyczaj pedały, kierownica, siodełko, przednie koło), możliwe, że wyregulować przerzutki i trzeba posprawdzać czy wszystkie śrubki są dokręcone bo czasem różnie może być. Możesz poprosić znajomego o skręcenie lub podjechać do pobliskiego serwisu rowerowego na regulacje i sprawdzenie wszystkich połączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma się co bać zakupu przez internet.

2. Na złożenie roweru do kupy osoba kumata potrzebuje około 20 minut, mniej  kumata 40, totalne dwie lewe ręce techniczne dwie godziny - trzeba tylko mieć minimum narzedzi (klucz imbusowy do kierownicy i płaski do pedałów -  to w dużym skrócie :)  )

3. Ile dostałaś rabatu od ceny wyświetlanej? To nie musi być dobra cena za rower z wolnobiegiem i 3x7 przełożeniami.

 

http://allegro.pl/mocna-trek-senatore-v2-lady-2xacera-sr-suntour-i6698336968.html

http://allegro.pl/rower-kands-damka-trekking-alfa-city-acera-28-alu-i6678622891.html

 

Tu masz 3x8 z kasetą  - oraz wariant bez pseudoamortyzatora - jeśli zależałoby ci na zbiciu wagi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

EXPERTBIKE - Kross Trans India damski grafitowy miedziany 2016
 

Ja swojego brałem właśnie w tym sklepie przez internet i powiem tylko tyle bajka. Mój Unibike przyszedł pięknie wyregulowany. Jedynie co musiałem dokręcić to wiadomo pedały, kierownica i siodło, ale to standard . Dodatkowo miałem kilka pytań do nich po zakupie napisałem do nich i szybko oddzwonili i pomogli. Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...