Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Grizzli napisał:

tył wygląda mi na sks bluemels, natomiast przod to chyba sks speedrocker

Dokładnie :D

SKS Speedrocker kupilem tutaj https://allegro.pl/oferta/blotniki-sks-speedrocker-28-42mm-szosa-gravel-8842552274?utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=https%3A%2F%2Fgoodie.pl%2F+(PL)&tduid=a70778300d7da29ef5494b9e7cbaa218

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, homzal napisał:

Bardzo mi miło że mój gravelowy debiut zebrał tak pozytywne noty :) !

Bym się tak nie cieszył:

- masz źle założone opony

- brak kapturka na wentylku w tylnym kole

- tylny zamykacz jest źle.

Wstyd jeździć i się pokazywać.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kipcior napisał:

nadal mnie to cieszy na tyle, że nie chce mi się zabrać za serwis fulla

Nie jesteś sam. Mnie tak wciągnęło, że fulla nie ruszałem praktycznie od czerwca ubiegłego roku. :rolleyes: Jakoś wczoraj odkryłem, że mu powietrze z opon zeszło...

Tylko kolor niezbyt niebieski:

soot.JPG

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, m0d napisał:

Nie jesteś sam. Mnie tak wciągnęło, że fulla nie ruszałem praktycznie od czerwca ubiegłego roku

Ja się raz przejechałem. Reverb mi się zapowietrzył i może sam sobie z tym poradzę, a może nie. Gorzej, że zawieszenie jest cudowne ale w porównaniu z gravelem to w ogóle nie jedzie ;) A planowałem mu opony 2.6 zakładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kipcior napisał:

Ja się raz przejechałem. Reverb mi się zapowietrzył i może sam sobie z tym poradzę, a może nie. Gorzej, że zawieszenie jest cudowne ale w porównaniu z gravelem to w ogóle nie jedzie ;) A planowałem mu opony 2.6 zakładać...

Mało tego większość graveli ma najczęściej zbyt terenowe oponynjak na teren po którym jeździ. Zamiana za jakiś czas na g-one speed 38mm i doznanie kolejnego boosta gwarantowane. U mnie aktualnie Gravel King slik i sztywne koła ale to już bardziej szosowy set z możliwością przejechania szutrami niż gravelking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dankams2 napisał:

Mało tego większość graveli ma najczęściej zbyt terenowe oponynjak na teren po którym jeździ. Zamiana za jakiś czas na g-one speed 38mm i doznanie kolejnego boosta gwarantowane. U mnie aktualnie Gravel King slik i sztywne koła ale to już bardziej szosowy set z możliwością przejechania szutrami niż gravelking.

Ja tam akurat mam 38mm Maxxis Rambler ale nie mam żadnego porównania do innych opon gravelowo/przełajowo/szosowych. Jak na niego pierwszy raz usiadłem to aż mi się zdawało, że to za szerokie jest. Szerszych na pewno nie chcę. Jak je zedrę to byłbym skłonny założyć węższe, w końcu i tak amortyzację mam w mostku i pod tyłkiem. A odcinki czysto terenowe, które mogę tym przejechać nie są za długie, bo mnie za strome góry atakują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.03.2020 o 11:10, sholvakree napisał:

Nie wiem czy to dobry wątek, to gravel i przełaj to dwa różne typy rowerów. Ale chęć pochwalenia się jest silniejsza :D Accent Furious z 2019 z mostkiem RedShift, kierownicą Ritchey Comp Venture Max 46cm i owijkami PRO Sport Comfort.

 

 

Cześć, trochę zmieniając temat jaki masz rozmiar ramy swojego accenta i przy jakich swoich wymiarach ?  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...