Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

W moim pickenflicku zagościła tytanowa szytyca.

Ale po komforcie jaki zapewnia przyszla myśl żeby iść jeszcze dalej i kupić cane creake eesilk.

Jednak to nie maly wydatek wiec postanowilem że sie zdecyduję na nią jak tytanowa znajdzie nowego wlasciciela.

Wiec jak ktos chetny to 350mm x 27,2 mm offset 20mm do kupienia.

EBD4D5C1-44BA-4765-AA53-26A648B91E8C.jpeg

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
5 godzin temu, MikeSkywalker napisał:

 

A tu taj możemy sobie dyskutować :)

Ze względu na przebłysk geniusza u Mike dyskusje o niczym ( czyli o korbach, zębatkach i innych takich ) prowadzimy w nowym temacie. W Galeri zrobię nieco porządków ,także niektóre wpisy mogą zniknąć.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powstał po kilku latach w piwnicy Kellys CX, orginalnie rower crossowy na stalowej ramie. Kupiłem go za grosze, zmieniełem linki, klocki, koło z tyłu, opony, kierę. Założyłem manetki i cisne po szutrach kaszubskich mając pod nogą klasyczne 16 biegów :) 

Serio nie spodziewałem się, że to będzie tak dobrze jeździć. 

I na koniec koszt całości: 1000zł. 

Sorry za jakość zdjęcia, ale robiłem fote kalkulatorem.

IMG_20181215_122423.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 09:22, dankams2 napisał:

W moim pickenflicku zagościła tytanowa szytyca.

Ale po komforcie jaki zapewnia przyszla myśl żeby iść jeszcze dalej i kupić cane creake eesilk.

Jednak to nie maly wydatek wiec postanowilem że sie zdecyduję na nią jak tytanowa znajdzie nowego wlasciciela.

Wiec jak ktos chetny to 350mm x 27,2 mm offset 20mm do kupienia.

EBD4D5C1-44BA-4765-AA53-26A648B91E8C.jpeg

Całkiem znośny wygląd ma ten Cane creek eesilk ciekawe jak się ma amortyzacja do Ergon CF3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu to tytanowe sztyca w tytanowe ramię wygląda rewelacyjnie. 

W innych podoba mi się w komplecie np z stołowego koloru kierą jak to złożył ns bikes w eccetricu cromo. 

Na standardowe pojezdzawki ten zestaw jest aż nadto wygodny ale zastanawiam się właśnie nad eesilk w kontekście wisla1200 na którą nim się wybieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...