Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kazafaza napisał:

p.s.: a o co chadza z owijką SupaCaz? Widzę iż masa ludzi sobie ją na barana nawija. Jakaś promocja czy ominęły mnie doniesienia o jej megazayebistości?

Nie wiem czy mega zaista, na pewno brudzi się dość mocno ten kolor i wyciera trochę, ale jest gruba, dobrze tłumi drgania i jak dla mnie bardzo wygodna. No i dobrze się jej ręce trzymają.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przerobiona "koza". Generalnie poskładane z tego co zalegało na warsztacie. Rama od crossa, wideł od mtb (zamierzam dokupić niższy), na ten moment opony 35C ale pasują też 27,5x2,1(tył) i 29x2,3 (przód). Napęd z jajem banless-a 1x10 z manetką Pyrkiewicz. Pierwsze testy przebiegły pomyślnie, jak ustawię sobie kierownicę i klamki to zalożę owijkę

5ae2e0c115b94_WhatsAppImage2018-04-25at21_15_47.thumb.jpeg.31befb6cf49c2768af4d1d310ee3b3fe.jpeg

5ae2e21d5d394_WhatsAppImage2018-04-25at21_15_58.thumb.jpeg.602e1ded69ac4562a173f2d9dc46a17a.jpeg

5ae2e21f69c5e_WhatsAppImage2018-04-25at21_15_53.thumb.jpeg.53465af9532b946bd17c7dafbf1e4e6a.jpeg

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Colonel napisał:

Jakie opony pomieści ten Cube oraz ile ma ten widelec A-C ?

W tej chwili mam 35c i miejsca jeszcze sporo, 38c spokojnie wejdzie, a moze nawet i 40c. 

Jak wrócę do domu to pomierzę. Zwróć uwagę tylko na rozmiarowke Cube, bo ma dziwną Ja mam 59 co tak naprawdę odpowiada 56 u innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2018 o 09:45, kazafaza napisał:

p.s.: a o co chadza z owijką SupaCaz? Widzę iż masa ludzi sobie ją na barana nawija. Jakaś promocja czy ominęły mnie doniesienia o jej megazayebistości?

No i nie bez znaczenia jest, że jeździ na nich i chwali się tym sam Lord Sagan ;-P

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mario_awario napisał:

Jaki to rozmiar ramy? Możesz cosik o niej opowiedzieć? :)

Rama stalowa 51cm, 3 miejsca na bidon na ramie + 2 na widelcu, mocowania na błotniki i bagażnik. Widelec w pełni karbonowy (rura sterowa też). Sztywne osie przód i tył. Pancerze przerzutek zewnętrzne pod górną rurą, hamulcowe wewnętrzne. Nie ważyłem, więc nie potrafię powiedzieć ile dokładnie waży. Producent podaje, że wejdzie opona 42c lub 650bx47c, aktualnie mam założone 35 i miejsca jest bardzo dużo.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

To znowu ja :)

Zawsze marzyłem o elektryce to se w końcu zamontowałem. Klamki ultegra, tylna zmieniarka xtr, przód wywaliłem i zostało 1x 

Kierownica Ritchey WCS venturemax

41854759621_db0c79384c_z.jpg

 

Edytowane przez rithien
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, panpromek napisał:

Rower klasa!  Tylko koła wyglądają nieco zbyt masywnie. To chyba 650B ? Ta elektryka warta grzechu i wydania na nią wiadra kasy ?

MIalem wczesniej 38c, ale zdecydowalem sie na taki "monster gravel". 700x45c i mozna jechac prawie wszedzie :)

Co do elektryki to porzadna mechaniczna grupa moze dzialac rownie dobrze. Mnie po prostu kręcą takie elektryczne gadgety i zawsze chcialem miec DI2. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2018 o 20:58, smolko napisał:

Rama stalowa 51cm, 3 miejsca na bidon na ramie + 2 na widelcu, mocowania na błotniki i bagażnik. Widelec w pełni karbonowy (rura sterowa też). Sztywne osie przód i tył. Pancerze przerzutek zewnętrzne pod górną rurą, hamulcowe wewnętrzne. Nie ważyłem, więc nie potrafię powiedzieć ile dokładnie waży. Producent podaje, że wejdzie opona 42c lub 650bx47c, aktualnie mam założone 35 i miejsca jest bardzo dużo.

Pytam, bo po tygodniach poszukiwań wybrałem ten właśnie frameset (ramset ;)). Pierwsze zamówienie mi anulowali, ale już mam temat ogarnięty. Szkoda, że nie zważyłeś :(

Sam składałeś? :)

Co dokładnie dają w zestawie - czytałem, że przyjeżdża z założonymi sterami i widłem. Czy korek do karbonowego widelca też jest w komplecie? Osie pasują dowolne 12x142/12x100, czy system (Modular Thru-axle System), którym się chwali Jamis to coś nietypowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2018 o 20:45, mario_awario napisał:

Pytam, bo po tygodniach poszukiwań wybrałem ten właśnie frameset (ramset ;)). Pierwsze zamówienie mi anulowali, ale już mam temat ogarnięty. Szkoda, że nie zważyłeś :(

Sam składałeś? :)

Co dokładnie dają w zestawie - czytałem, że przyjeżdża z założonymi sterami i widłem. Czy korek do karbonowego widelca też jest w komplecie? Osie pasują dowolne 12x142/12x100, czy system (Modular Thru-axle System), którym się chwali Jamis to coś nietypowego?

Tak, sam składałem całość - zależało mi na korbie z mniejszymi zębatkami niż standardowy kompakt i dwoma punktami montażowymi na widelcu, żeby móc założyć np Salsa Anything Cage, a nie tylko pełny bagażnik.

Rama przyjeżdża z założonymi sterami, widelcem i stosem podkładek :). Rura sterowa jest nieprzycięta. Korek jest w komplecie, sztywne osie też. Dowolne inne osie powinny pasować, ale nie miałem wcześniej styczności ze sztywnymi osiami, więc mówię to tylko na podstawie zdjęć innym osi. Upierdliwe może być to, że nie są na szybkozamykacze tylko na imbusa 6, ale przynajmniej nikt Ci kół pod sklepem nie ukradnie ;)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...