Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@Rambol: wypróbuj dętkę. Poważnie, najlepiej w rozmiarze przełajowym żeby było śmieszniej! Nie mam fot, ale u mnie i koleżki się sprawdziło, jest nie do zaje.ch.ania z tym że troszku waży ;)

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazafaza

Ty to jesteś kreator mody. I pewnie znów cię posłucham :D i mi się spodoba.
Pomarańczowa owijka od ciebie dzielnie się sprawowała przez ostatnie 2 lata, sporo przeszła.

NO TOĆ TO JEST GENIALNE:

 

 

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Colonel napisał:

Panowie pytanie do Was dotyczące geometrii. Na bikediscount jest pelno ram cube'a w kategorii trekingowe, czy któreś z nich nadawały się pod budowe przelajki ? Myślałem o SL Road https://www.bike-discount.de/en/shop/frames-trekking-278 

 

Ja mam zlozonego gravela na tej ramie: https://www.cube.eu/en/products/trekking/sl-road/cube-sl-road-pro-grey-black-flashgreen-2016/ bo po roku jeżdżenia fitnessem doszedlem do wniosku ze jednak chce gravela. Jesli chodzi o komfort i wygode to nie ma problemu, dalem tylko stosunkowo krotki mostek 80mm. Porownywalem sobie przed przerobkami geometrie sl road pro z geometriami szosowek endurance od cuba i wygladaly bardzo podobnie. Aczkolwiek jest to dość ciężka rama bo prawie 2kg no i ja mam widelec aluminiowy tez prawie 1kg.

 

 

gravel.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rne5zzBuX_nOSYKOiZwBvDzHswNmkMyYVZHF0afA

Przełajec jaki jest każdy widzi. I dobrze. A teraz ogłoszenie:

 

Sprzedam ramset Genesis Day One Decade X-Large. 

tuRrVHV24dKlDK4GcfruUA8Kdr8fwqgFqei3zYmG

Za dziewięćset cebulionów ramset (rama z widłem)  zostanie dostarczony do kupującego razem ze sterami FSA, zaciskiem Kona z Unit’a, jubileuszowym kapslem na stery. Jak kto chce mostek 110mm Genesis'owy to wrzucę do pudła.

Day One Decade to limitowany wypust z okazji dziesięciolecia istnienia modelu. Pomieści kapcie 42c bez problemu, sterówka prosta...tabela geo w galerii poniżej.

Link od galerianki, ostatnie jedenaście dwadzieścia dwie foty to rama XL, poprzednie to Large. Pytania, prośby, groźby i takie tam proszę na Priv. 

p.s.: a o co chadza z owijką SupaCaz? Widzę iż masa ludzi sobie ją na barana nawija. Jakaś promocja czy ominęły mnie doniesienia o jej megazayebistości?

Edytowane przez kazafaza
Apdejt ogłoszenia
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...