Skocz do zawartości

[Stery] Maszynowe na 1 i 1/8


Ychu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Aktualnie posiadam stery VP-A71 które ogólnie dawały radę , ale udało mi się je pomieszać z diatechem :P Nie chce mi się kolejny raz tego rozkładać , czyścić i składać.

 

Zastanawiam się więc czy da radę upchnąć tam coś ciekawego i nie za drogiego na maszynie , by na dobre zapomnieć o sterach. Główka jest w środku ze zwykłym rantem pod miski. Głębokość osadzenia 8 mm.

 

Stery to raczej nie jest moja mocna strona , stąd proszę o pomoc ;) Myślę , że przeżyję cenę w okolicy 70 zł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki (wianki) wcale nie są takie złe. Mam je w jednym rowerze od 8 lat, serwisuję raz w roku i zmieniłem jeden wianek tylko dlatego że pogiąłem podczas czyszczenia. 

 

A co do maszynowych to w tej cenie szału nie będzie - VP, Neco, Accent. W sklepie polecali mi kiedyś te ostatnie jako całkiem solidne ale szukając Cane Creek kupiłem stery Uberbike, z tym że niedostępne w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kulki (wianki) wcale nie są takie złe. Mam je w jednym rowerze od 8 lat, serwisuję raz w roku i zmieniłem jeden wianek tylko dlatego że pogiąłem podczas czyszczenia. 

Miałem wcześniej wianki i nie było z nimi problemu. Te VP też , chodziły płynnie i bez luzu ale po prostu u mnie panuje chaos artystyczny "na warsztacie" ( w pokoju ) i zanim poskładam te stery to znów je ubrudzę albo coś  , do tego dolne łożysko zbiera sporo syfu pomimo uszczelnienia.

 

Przy maszynie wszystko jest prostsze i do tego zmierzam - złożyć i zapomnieć.

 

 

 

Tyle że wychodziły w różnych kolorach więc trzeba przeboleć srebrny. 

Szczerze to to jest do przeżycia. Korona amorka będzie pasować kolorem , choć można zawsze poszukać po sklepach czarnych. Będzie ciut drożej , ale jeszcze zobaczę jak to wyjdzie.

 

Pomyślę o tych warpach po wypłacie :)

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...