Skocz do zawartości

Koła "26" do Giant Terrago


barman000

Rekomendowane odpowiedzi

Rygide widziałem wcześniej,ale nie ma ich wagi,dlatego nie proponowałem.Dodatkowo mają piasty na kulkach.Chociaż o tyle dobrze,że Shimano.Poszukaj gdzieś informacji o ich wadze,może warto się zastanowić


Tu masz w wadze jak na piastach Novateca  http://allegro.pl/kola-26-zac-pro-piasty-shimano-rm70-kaseta-7-i5834144502.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukając tanich kół pod V i kasetę kupiłem właśnie te na Novatecach i Skorpionach. Prawie 6 tys km, zero bicia, wiele myć i topień w błocie. Serwis trywialny, komplet nowych łożysk to 32pln za rasowe i 8pln za chińskie. Po pewnym mega topieniu w błocie poddały się dopiero po agresywnym płukaniu na myjce ciśnieniowej, ale srogo waliłem żeby się przekonać czy da się je zalać wodą.

 

No i się dało, koła po nocy zardzewiały (tzn łożyska). Musiałem wyjąć je z piast, otworzyć, wypłukać i rozruszać. Napchałem smaru, od tamtej pory 3 miesiące i nadal żadnego luzu, dźwięków czy oporu. Ja jestem bardzo z kół zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...