Skocz do zawartości

[bokserki rowerowe z wkładką] jakie?


eskimer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie, szukam bokserek rowerowych jakie zamierzam zakładać pod zwykłe spodenki/spodnie. Czytam i mam mętlik w głowie. Ludzie zwracają uwagę na szwy, a przede wszystkim- co chyba oczywiste - na dobrego pampersa. Zaznaczam, że nie chodzi mi o spodenki kolarskie, ale konkretnie o bokserki. Możecie coś konkretnego i sprawdzonego polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś "bokserki Meryl Skinlifez wkładką HT-90" bo takie znalazłem w internecie i wkładka chyba wygląda sensownej niż zwykła gąbka którą mam już innych spodenkach. Mają też w ofercie droższe bokserki z wkładką Record, ale nie mogę znaleźć opinii na jej temat. Używał ktoś? Warto dopłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka Record, tak jak w zwykłych spodenkach BCM, jest bardzo dobra. Materiał bokserek czyli Meryl jest dość gruby, nie jest to najcieńsza wersja tak jak w bieliźnie letniej. W związku z tym w lecie może w nich być gorąco, zwłaszcza, że będzie pod dodatkową warstwą spodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad takimi bokserkami, bardzo odpowiada mi wkładka carbon od BCM, jednak materiał jest faktycznie dość gruby i w lecie będzie nie wesoło z nabiałem. Na stronie BCM mają jeszcze cienkie letnie bokserki ale bez wkładki, pisałem do nich czy mają możliwość wszycia albo carbon albo ht90 ale nie odpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT90 to zwykła gąbka, mam takie ale zaskakująco przyzwoite są jak na swoją prostotę.

W sumie to drugą zimę śmigam na nich i pomimo że są już połowę cieńsze to nadal można spokojnie 2h+ pojeździć.

Tylko wiecie, każda nic nie wyszło inna, komuś pasuje a komuś nie.

Na potrzeby zimowe w zupełności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...