Skocz do zawartości

[wiggle] Ostrożnie z płatnościami przez kartę


batu89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

co nie zmienia faktu, że jest zbliżony wyglądem do spódnicy

 

Rosyjski jest zbliżony do polskiego a z bliżej nieznanych przyczyn Rodacy się burzują jak wszyscydiabli jak się ich określa mianem Rosjan...

 

Dostrzegasz pewną prawidłowość?

 

Bylejakość nomenklaturowa i podtrzymywanie obiegowych, niepoprawnych określeń nikomu i niczemu nie służy.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie z Polaków CEBULE w wiggle bo nam przestaną wysyłać!!! Chargeback jest do odzyskiwania pieniędzy z oszustw, a nie kosztów przewalutowania!!!

A kto CI tak powiedzial ??? Wez pigułke.

 

Tak samo uzywa sie jej do zwrotu gdy ktos za towar naliczy 2x np przez pomylke, lub gdy komus sie omsknie palec i wstuka inna cyfre.

POmylki sie zdarzaja, tak samo ktos moze sie pomylic i sprzedac towar ktory wlasnie wyszedl mu do kogos innego.

TO NORMALNA procedura.

 

A teraz pytanie pomocnicze. Zaplaciles karta w sklepie, Czy sklep zna Twoj nr rachunku z ktorym jest powiazana Twoja klarta ? W jaki sposob odbywa sie zwrot kasy ? ;-)

 

Dlatego bardzo mnie ciekawi czy wiggle zwrocilo juz koledze autorowi pieniadze i w jaki sposob tego dokonało.

 

 

Zaklęcie "czardżbek" trzeba było wymawiać zaraz po leceniu w kulki.

są jednak ludzie ktorzy wiedza cos w temacie ;-) szkoda ze tak niewielu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto CI tak powiedzial ??? Wez pigułke.

 

Tak samo uzywa sie jej do zwrotu gdy ktos za towar naliczy 2x np przez pomylke, lub gdy komus sie omsknie palec i wstuka inna cyfre.

POmylki sie zdarzaja, tak samo ktos moze sie pomylic i sprzedac towar ktory wlasnie wyszedl mu do kogos innego.

TO NORMALNA procedura.

 

 

Po tym jak napisałeś "POmylki" wiem z kim mam do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtbikeer rozumiem ze juz wiecej nie masz nic do powiedzenia w temacie zwrotu kasy i zaczynasz zajmowac sie czepianiem literowek? ;-)) Gila mnie to szczerze. ;-))

Ale skupiasz sie nie na tym co trzeba, a z tematu mozesz sie czegos dowiedziec. :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggle źle to rozegrał - zamiast zwrotu powinien wybrać anulowanie transakcji - wtedy Twój bank finalnie zaksięgował by zwrot pełnej kwoty na twoim koncie. Po prostu zrobili to jak robią to brytolom gdzie przy kartach funtowych oba sposoby się nie różnią dla płacącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mysle ze tak sie stanie ze dostanie zwrot calosci kasy...tylko raz ktos z wiggle nagadal o tym ze roznice kursowe i podobne to nie ich sprawa, dwa ktos nieogarniety w banku wypowiedzial sie w tym samym stylu.;-)

No chyba ze kupujacy dostal kase boczniakiem od wiggle na swoj rachunek. To zfrajerzyl. Ale mozna to odkrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają to w pompie. ... przy dobrej woli mogliby anulować obie operacje: obciążenia karty i zwrotu na kartę, da się to zrobić tylko musiałoby się komuś chcieć. ...

 

Poczytałem troche, i transakcji nie da sie raczej anulowac jesli nie zrobisz tego w ciagu jednego dnia rozliczeniowego. Wiec w Wiggle pewnie zrobia Uznanie po swojej stronie. I wtedy faktycznie beda to dwie transakcje, raczej obciazone prowizjami i różnicami kursowymi.

Jesli tak  się stanie, na miejscu Autora tematu złożyłbym reklamacje Chargeback, i próbował odzyskac brakujaca kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...