Skocz do zawartości

[Serwis] Eurobike Szwajcarska Poznań


bongo6980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, czy miał ktoś styczność z serwisem Eurobike na Szwajcarskiej w Poznaniu? Karol (tak chyba ma na imię), który prowadził serwis http://www.serwis-rowerowy.eu/ , niestety zamknął interes, ale polecił właśnie w/w serwis Eurobike, gdzie pracuje jego kolega "Beniu". Będę wdzięczny za każdą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj

Z ciekawości i z konieczności pojechałem bo zawsze mnie korci włożyć nosa tam gdzie jeszcze mnie nie było, trudno mi opiniować w sprawach takich jak serwisowanie rowerów bo nie miałem okazji skorzystać ale po krótkiej 10 minutowej rozmowie (kupowałem tylko dętkę i klocki hamulcowe) odniosłem wrażeni (całkiem pozytywne) że mam do czynienia ze spoko gościem który jest kompetentny , potrafi doradzić mając na uwadze że klient niekoniecznie chce brnąć w koszty, po za tym miła, koleżeńska atmosfera, nie wiem jak pozostali pracownicy sklepu ale na moją jak na razie jedną wizytę uświadczony jestem w przekonaniu że na pewno tam wrócę. Nie wiem czy coś pomogłem w temacie ale jestem na tak, bo wystarczy czasem  minuta rozmowy ze sprzedawcą i od razu wieje pogardą jak zobaczy czym przyjechaliśmy i jak jesteśmy w jakiś starych jeansach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...