Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

[Zlot Jednobiegowy] Singlova 2017 - czyli 2-gi Piknik Jednobiegowy w Kraju (23-25.06.2017)

singlespeed jednobiegowe zlot bydgoszcz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#221 zukikiziu

zukikiziu

Pro

• Użytkownik
  • 183 postów
  • Imię:Krzysiek

Napisano 26 czerwiec 2017 - 09:26

Dziękuję KO oraz wszystkim Singlującym za super zabawę i towarzystwo. Do zobaczenia na kolejnym Singlovym, na Stali :)

Użytkownik zukikiziu edytował ten post 26 czerwiec 2017 - 09:28

• 0

Reklama

Reklama

#222 yarr

yarr

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 912 postów
Garaż Rower

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:03

i co najaważniejsze nie schudliśmy ani kilograma !

No to własnie mnie najbardziej martwi :P

Wyjazd prima sort!
  • 0

„Żal mi człowieka, który chciałby kupić płaszcz tak tani, że drugi człowiek musiałby umrzeć z głodu, żeby mu go uszyć”

Benjamin Harrison

#223 akkwlsk

akkwlsk

Maniak

• Użytkownik
  • 594 postów
Garaż Rower

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:25

Ja poza oczywistymi podziękowaniami dla Maciejasa i Rambola za to, że im się chciało i to z nawiązką, chciałbym położyć nacisk na parę spraw wartych tego, żeby na nie nacisk położono:

1. Pomimo faktu, że ilość uczestników przewyższyła zarówno ilość kompletów hamulcowych jak i ilość wolnobiegów (przypomnę, że zgodnie ze statutem imprezy przypadało po jednym dla każdego) bardzo cieszy mnie fakt, że nikt nie odniósł poważniejszych uszczerbków na zdrowiu (fizycznym)  - no może nie licząc jednej kłody. Uszczerbki drobniejsze - niech się goją szybko i bezboleśnie ciesząc oczy fantazyjnym ubarwieniem!

2. Dzięki dla śląskiej kompanii za podróż i poszerzanie moich muzycznych horyzontów, które jak się ku mojemu niemałemu zdziwieniu okazało, są bardzo wąziutkie :) I dla Rysza szczególnie za to, że zechciał mnie zapakować do ryszowozu. A Pablo się marnuje i powinien był wystąpić w JakaToMelodia.  

2. Podwójne dzięki dla Ivana za to, że primo, nie musiałem jechać tej trasy na Kuwaharze, secundo poświęcił nerwy i czas na lotnisku aby dostarczyć mnie (i nie tylko) drobne gadżety okołojednobiegowe  ;)

Do następnego!

• 0
Using Tapatalk

#224 MikeSkywalker

MikeSkywalker

Stary wyjadacz

• Użytkownik
  • 4531 postów
  • Imię:Karol

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:30

Również i ja dołączam się do podziękowań  :thanks:

Dla organizatorów, towarzyszy wycieczek i towarzysza tej bardziej męczącej części podróży. Zeszłoroczny powrót "na korbach" był dużo bardziej przyjemniejszy.

Szczególne wyrazy uznania kieruję w kierunku Marka, mogąc naocznie przekonać się jak wygląda jazda na ostrzynce w terenie. 

Jeśli o mnie chodzi z jednej strony wolę opcję jurajską (pomimo piachu) z racji większej widokowości i chyba mniejszej ilości nadwodnego robactwa ale z drugiej cieszę się że było mi dane zobaczyć jak piękny jest Bydgoszcz i jak różnorodne są jego okolice. 

Cóż mogę dodać - my serdecznie zapraszamy w Beskid Niski i okolice Magurskiego PN (który niestety trzeba ominąć ale że jestem tam częstym bywalcem to postaram się wybadać jak wygląda kwestia przejazdu po szlakach oficjalnie zakazanych). Czy za rok czy później - temat jest otwarty. Na pewno podczas kolejnych wyjazdów przeprowadzę mały rekonesans pod kątem jednobiegowej jazdy w terenie.

No i czekamy na zdjęcia :) 

• 0

2rower.gif Less is more! 

#225 yarr

yarr

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 912 postów
Garaż Rower

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:24

i.gif

wiem że duży  :D  i niestety nie uchwycony moment ale zawsze to coś 

ze 3 dni powisi :D potem skasuje 

• 4

„Żal mi człowieka, który chciałby kupić płaszcz tak tani, że drugi człowiek musiałby umrzeć z głodu, żeby mu go uszyć”

Benjamin Harrison

#226 maciejas

maciejas

Maniak

• Autor tematu
  • Organizator
  • 433 postów
  • Imię:Maciej
Garaż Rower

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:34

:D

• 0

Reklama

Reklama

#227 akkwlsk

akkwlsk

Maniak

• Użytkownik
  • 594 postów
Garaż Rower

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:41

Całe szczęście z daleka nie widać twarzy, bo by się wydało że to Ivan się wykąpał ;) 

P.S. treść raz wrzucona do internetu już z niego nie zniknie  :devil:

• 0
Using Tapatalk

#228 Sobek82

Sobek82

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 865 postów
  • Imię:Marcin
Garaż Rower

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:39

pozdrower

• 3

;)

Reklama

Reklama

#229 yarr

yarr

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 912 postów
Garaż Rower

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:47

I ten szczery rechot kolegów :D

• 0

Benjamin Harrison