Skocz do zawartości
maciejas

[Zlot Jednobiegowy] Singlova 2017 - czyli 2-gi Piknik Jednobiegowy w Kraju (23-25.06.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

szybszy

dobry !!! widać ludzie lubiący SS mają identyczne poczucie humoru :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
yarr

masakra przecież można było ładnie rozdzielić: - Faty - Różnokołowce i 29+ - MX, Single, Bezprzerzutkowce - Bikepacking / rafting.. ktoś na szczęście wyłuskał jako oddzielny temat ta "dyscyplina" również mnie interesuje  

GIŃ HERETYKU!

giphy.gif 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MikeSkywalker

ć lud
słowo klucz to On One Inbred, rama którą względnie tanio idzie kupić na Wyspach, i złożysz sobie na niej spokojnie tani rower na 26" i tarczówkach.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szybszy

nooo to by było TO !!!

http://www.bikeradar.com/gear/category/bikes/mountain-bikes/product/review-on-one-inbred-08-27769/

widzę, że nawet otwory pod zacisk posiadają "fasolki" równoległe do haków, czyli można ładnie zgrać tarczę z zaciskiem.

majstersztyk !

w oficjalnym sklepie leniwce na foto wstawili foty ram z pionowymi hakami..

http://www.on-one.co.uk/i/q/FROOVDO126/on-one-inbred-26er-vertical-dropout

ale opis dobry :)

sama rama wyjdzie pewnie ok 1000 pln z wysyłką.. zapytam jeszcze w mielcu bo chłopaki produkują ramy pod indywidualne zamówienia. od razu podszykowali by widła :)

w wa-wie na olx jest rower kompletny za 1500 pln, ale ma pionowe haki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rambolbambol

Poszukaj na Ebay albo na Singletrackworld, bo tam Inbred 26er trafiają się w cenie 150-200 funtów za cały rower.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Ekhem...

To ja na razie zamyknę, do momentu jak Marecki się w końcu dogada z filmami i lapsami i dokleimy na sam koniec.

Bo sie tutaj pierdzielniczek zaczyna robić :)

Do singlowo-emtebecznego się wywnętrzniać proszę, lub do standardowego śmietnika.

A Ciebie szybki będę miał na oku... Ledwo się zaczął trochę udzielać a nie tylko podglądać już by robił jakieś porządki...

нельзя мальчик...

Szacunek...

I.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• rzezniol
      Przez rzezniol
      Z racji ze trenażer mnie już nie bawi i znalazł swojego nabywcę to nadszedł czas na rower, który go napędzał. 
      Jak w temacie przedmiotem oferty jest jednobiegowy Giant GSR 300 w konfiguracji pod trenażer.
      Istnieje szybka i tania możliwość dostosowania go do użytku drogowego.
      Zdjęcia ceny i detale w ofercie OLX :
      https://www.olx.pl/oferta/rower-giant-gsr300-jednobiegowy-ss-lub-pod-trenazer-CID767-IDqlI7F.html
      Pozdrawiam 

• Watchman
      Przez Watchman
      Witam!
      Jak niektórzy może wiedzą, miałem zamiar znaleźć dawce pod rower, którym będę jeździł głównie po mieście. Miał być lekki, najlepiej szosówka. To było moje małe marzenie, które udało się w końcu ziścić. Byłem na przeglądzie samochodowym, a obok stacji kontroli pojazdów znajduje się złomowisko. Z racji, że kanał był zalany i musiałem czekać na osuszenie by przegląd mógł się odbyć, skierowałem swoje kroki na owe złomowisko. Znalazłem tam pewną ramę, którą będzie można zobaczyć w galerii zdjęć dostępnej pod linkiem na samym dole. Choć prace ruszyły początkowo pełną parą, w niedługim czasie napotkałem na problemy ze znalezieniem wykonawcy usług piaskowania i malowania ramy rowerowej. Renowacja stanęła na 2-3 miesiące. W listopadzie sytuacja w końcu drgnęła i już od jakichś 2-3 tygodni szosa jest ukończona. Żeby nie było, pomagał mi znajomy, dobry mechanik rowerowy.
      Wrażenie jak dla mnie robi duże, tym bardziej jak widziałem w jakim stanie była rama przed piaskowaniem. Jak się okazało po piaskowaniu, rama nie była wcale w tak złym stanie jak by się mogło na początku wydawać. Niestety z przyczyn zdrowotnych nie miałem okazji za dużo pośmigać. Może 10 przejazdów z pkt A do pkt B i z powrotem (raz dziennie) + 1 dłuższa jazda, na której bawiłem się w konfigurowanie siodełka i kierownicy.
      Po tej dłuższej jeździe, doszedłem też do dodatkowych wniosków. Musiałbym wymienić szczęki hamulca na nowe z przodu jak i z tyłu (te obecnie nawet po rewitalizacji nie działają łatwo, trudno je zacisnąć za pomocą klamki), zmienić wolnobieg na mniejszy (14T) i doinwestować w błotniki
      Pojawił się również pewien problem, który nie wiem z czego może wynikać - czy złej konfiguracji, czy może złej odległości siodełka od kierownicy, czy może po prostu muszę się przyzwyczaić. Podczas dłuższej jazdy miałem wrażenie jakbym "leciał" na kierownice. Mam problem również z łapaniem za klamki przy hamowaniu. Odczuwam pewien dyskomfort w plecach. Teoretycznie według kalkulatora na stronie CompetitiveCyclist, odległość między nosem siodełka a środkiem steru jest w moim rowerze za długa o jakieś 9-10 cm.
      Proszę Was, drodzy forumowicze, o porady odnośnie mojego problemu.
      Link do galeri: TUTAJ.
    • kovaldesign
      Przez kovaldesign
      'Workhorse' na codzienne tyranie do roboty. Ulegl kompletnemu upgrejdowi tuz po zakupie.
      Na zdjeciu po pelnym serwisie i kolejnym upgrade - juz pod tylkiem nowego wlasciciela.
    • rooted.manatee
      Przez rooted.manatee
      Cześć. Szukam dla siebie roweru do poruszania się po mieście. Musi być to single-speed. Zamierzam nim jeździć również w zimę, a nie chcę co sezon katować zarówno przerzutki i kasety.
      Zależy mi na w miarę wąskim baranku (do omijania samochodów) i całkiem agresywnej geometrii. Taka miejska szosa.
      Chciałbym żeby można było też założyć ciut szersze opony (na mokre warunki na ulicy). Hamulce tarczowe mile widziane (nie wiem czy w takim budżecie osiągalne).
      Względu wizualne też grają rolę.

Myślałem nad Genesis Flyer z 2017roku. Nie ma niestety nigdzie w rozmiarze M.

Kwota jaką chcę przeznaczyć to około 2,5tyś złotych.
      Macie jakieś inne, sensowne propozycje? Mogą być używane.
    • afx
      Przez afx
      Witam
      W dniu 05.09.2017 około godziny 19:00 skradziono mi rower spod galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy (wejście główne od Wojska Polskiego). Złodziej prawdopodobnie odciął linkę i odjechał. Model Kross Evado 4.0 kolor niebiesko-grafitowo mat, modelowo rok 2016. Osprzęt oryginalny oprócz siodełka. Rozmiar ramy M (19 cali). Prośba o zwrócenie uwagi na taki rower tym bardziej, że to mało spotykany kolor i model w Bydgoszczy i okolicach.

Wszystkich, którzy widzieli (na żywo lub w Internecie) rower, proszę o kontakt tel: 500201629 email: f__a@orange.pl
      Za prawdziwą informację o rowerze przewidziana nagroda.

Załączam zdjęcia poglądowe z internetu (mój egzemplarz był bez uchwytu na bidon i pompki) oraz posiadał torbę rowerową
      która była zamocowana na ramie. Z góry dziękuje za pomoc.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.