Skocz do zawartości

[zakupy cz.1] co kupiłeś ostatnio z ciuchów rowerowych,ochraniaczy,ocieplaczy


Rekomendowane odpowiedzi

Celem oddzielenia ciuchów od części rowerowych bo przecież rękawiczki to nie część kokpitu,a także aby wszyscy,którzy chcą mieli możliwość pochwalenia się czas najwyższy na ten temat.

Ostatnio kupiłem ocieplacze na kolana i łokcie Endura Windchill II i rękawice Endura Strike II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No to uwaga, bo będzie grubo : buty Northwave, spodnie Radical, koszulka Radical, bluza Nakamura, kurtka Vezuvio, rękawiczki długie Nakamura, bandana Berkner, czapka Accent.

Na razie tyle, a na wiosnę / lato jeszcze są w planie spodenki i koszulka - dość oryginalna, ale ujawnię dopiero jak kupię, a na razie top secret :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

W końcu nię będą mi marzły ręce i stopy :)
Nie chcę Cię martwić, ale ze stopami to raczej możesz dalej się spodziewać marznięcia no chyba, ze mówimy o temperaturach 10 stopni. Przestestowane na tych samych ochraniaczach rok temu. W tym roku prawdziwe buty zimowe załatwiły u mnie sprawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie marznących stóp. Kiedyś kupiłem na Ali takie noski/ochraniacze neoprenowe. Do tego kupiłem ciepłe skarpety termoaktywne. Noski oczywiście naciągam na buty i na to zakładam jeszcze ochraniacze. Przy -8 stopniach spokojnie robię 20 km nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Lekki dyskomfort pojawia się zbliżając się do 30 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...