Skocz do zawartości

[Rower] Jaki wybrać?


MaciejT92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam jeśli zły dział. Jestem kompletnym laikiem i potrzebuję pomocy w wyborze roweru, nie chce dać się oszukać i chciałbym rady kogoś kto ma pojęcie o kupnie i doborze roweru.

 

Mam 200cm, ważę nie całe 90kg i poszukuję roweru do jazdy głównie po mieście. Posiadam rower Kross hexagon x3 i jestem z niego bardzo nie zadowolony, poza tym, że jest na mnie za mały(kupiony lata temu z głupoty) to od początku nie podobało mi się działanie przerzutek i jazda nim. Oglądałem i czytałem co nie co w internecie to moim zdaniem na moje potrzeby nada się rower crossowy. Podoba mi się Kross evado od 3 do 5.0, ale mam ograniczony budżet i też nie chce bajerów, które mi się nie przydadzą. Nie mam pojęcia nt innych marek i dlatego piszę tutaj przytłoczony ilością ofert. Wolałbym przed kupnem rower zobaczyć, dotknąć. Boje się zamawiać rower w internecie a jestem z Trójmiasta. Mój budżet to 2000zł, oczywiście im taniej tym lepiej. Nie wiem jak zacząć, co robić. Myślałem o jeżdzeniu po sklepach ale nie mam wiary w szczerość, że proponują mi dobrze a nie to co zalega.

 

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...