Skocz do zawartości

[Podrapany rower] Jak to wyeliminować ?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nie zdziwię jak tam skąd przyjechał ktoś go użytkował do jazdy po bułki i wcale nie miał 2m wzrostu ;)

Widzę czasem taki motyw, że ktoś specjalnie ma za duża ramę MTB/a la MTB i do tego jeszcze mocno podniesioną kierownicę tak jak tutaj. Ma to dawać pozycję podobną jak na mieszczuchu (siodełko mocno poniżej kierownicy) a jednocześnie dać w miarę normalnie pedałować (stąd na starcie długa podsiodłówka wymagana). Oczywiście skutkiem ubocznym jest za duża długość samej ramy, więc tak do końca wygodnie nie jest. Daleko nie szukając mój sąsiad tak jeździ ;) Oczywiście w tym wszystkich chodzi o to, żeby widać było że ma się rower „górski” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po. 1.. Nie rzucaj się gościu.. Jakbym wiedział jak to ma wyglądać to bym tu nie pisał.. Że ty wiesz jak to ma wyglądać to nie znaczy, że ja mam wiedzieć..

Po. 2 Owszem, nie znam się.. Ale ? Ty jak ustawiasz siedzenie w rowerze to ustawiasz tak jak ci wygodnie, czy ustawiasz tak jak jest na zdj z googli ? A no tak, bo przecież "Tak jest najlepiej"..

 

Czy wszystko z Tobą jest w porządku?...

Przyszedłeś, zapytałeś, pokazałeś, dostałeś kilka odpowiedzi potwierdzających że to jest ZŁY wybór, z takich a nie innych powodów. Rozumiem że mogą one być dla Ciebie mało czytelne ale jeśli wchodzisz na "branżowe" forum to raczej dostajesz sensowną odpowiedź, tym bardziej że ten problem to nie jest kwestia preferencji tylko złego wyboru, który jest od razu widoczny. Z takiego a nie innego powodu rowery mają różne rozmiary ram, z takiego a nie innego powodu powinno się rozmiar dobierać do swoich gabarytów. 

Jak kupisz za małe buty to też może nie być "tak źle". Można: obciąć paznokcie, podwijać palce albo je na kilka sposobów rozepchnąć. Dokładnie ten sam problem i dokładnie taka sama improwizacja. 

Masz nadmiar pieniędzy na dokonywanie złych wyborów, o których wiesz że są złe - wydaj je. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 cali a wygląda jak 26 na całkiem sporej ramie O.o

 

Jeżeli jest w 100% sprawny, weź go za te 1000 zł, kup ramę np Accent Peak ( dolicz z 300 zł na stery, sztycę i parę innych rzeczy które wyjdą po drodze) i będziesz miał fajny rower.

 

A jak masz zamiar jeździć na takiej ramie, to sobie daj spokój. Według mnie kluczem do dobrej jazdy jest tak ustawić rower, żebyś czuł że jest pod Tobą i mógł swobodnie go prowadzić, przy tak wielkiej ramie będziesz miał wrażenie jakbyś jechał na motocyklu ( i nie jest to zaleta). Czyli mówiąc skrótowo, bez sensu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...