Skocz do zawartości

[opony] Crossmark vs. Smart Sam vs. Race King


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Akurat RR jeszcze nie testowałem na swoim rowerze więc nie będę ich bronił jak oka w głowie. Ogólnie na forum mają sporo pozytywnych opinii jak ta która choćby z w tym temacie pojawiła się ze strony @rambolbambol. Więc ciekawie gdzie leży prawda??? Pewnie głównie zależy to od terenu i rodzaju błotka jakie spotyka... Ale jeśli rzeczywiście ta opona tak tańczy na mokrym, to na przód słabo ją widzę. Ciekawie wygląda jeszcze nowy Mezcal na leśne przygody...

RaRa to są według mnie dobre opony, a na mokrym tańczą stąd Dancing Ralph do nich pasuje - nic się nie wyklucza :) Szybka opona na suche warunki.

Gdybym jeździł w innym miejscu niż Beskid Wyspowy gdzie błoto znajduję nawet w największe i najdłuższe upały, a podjazdów sporo to pewnie nie szukałbym zamiennika :)

 

Co do jakości Race Kingów też mam swoją opinię (negatywną), ale wysupłaną na podstawie jednego kompletu drutowych 2,2 więc podsycać fermentu nie chcę choć się z nim zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...