Skocz do zawartości

[uszczelniacz] Slime tubeless Pro - opinie.


jahoo84

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa tego uszczelniacza? Chodzi mi konkretnie o uszczelniacz slime do opon nie do dętki z płynem także jak ktoś będzie chciał się podzielić spostrzeżeniami związanymi z dętką slime to nie w tym wątku :)

Jak ten płyn spisuje się w praktyce bo na papierze to jest bajka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeździłem całą poprzednią zimę na wersji do opon motocyklowych i samochodowych(super cena 29 zł za 0,5 l ) mogę potwierdzić ; całą zimę stan płynny a na wiosnę umyłem w wannie , jeżeli musimy często zmieniać oponki to super sprawa , niestety nie wiem jak uszczelnia przy dużych rozcięciach ale caffelatex którego używam na codzień dużych dziurek i tak nie lepi .Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z mlekiem - czy zalepi czy nie to loteria. I wszystkie mleka są takie. Nie ma gwarancji. Po prostu jeździłem pół roku i złapałem kapcia - zeszło powietrze, nie uszczelniło, dziurka wydawała się malutka. Po zlaniu mleka i wyczyszczeniu (plusem Slime jest latwe mycie opony zwykla woda w kilka sekund nie ma sladu po mleku) , gdy zakleilem jedna dziurke, okazalo sie ze w oponie sa jeszcze dwie inne - ktore wczesniej mleko zakleilo i nie wiedzialem w ogole ze sa.

 

Na roznych forach zagranicznych polecaja mieszac Slime z innymi mlekami, ja tez tak robie bo mam ostatnia butelke Slime i mieszam tak pol na pol z mlekiem z forum Leo2 z najwieksza iloscia lateksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeździłem całą poprzednią zimę na wersji do opon motocyklowych i samochodowych(super cena 29 zł za 0,5 l ) mogę potwierdzić ; całą zimę stan płynny a na wiosnę umyłem w wannie , jeżeli musimy często zmieniać oponki to super sprawa , niestety nie wiem jak uszczelnia przy dużych rozcięciach ale caffelatex którego używam na codzień dużych dziurek i tak nie lepi .Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Czyli ogólnie do uszczelniania małych dziur oraz do samego uszczelniania opony przyfeldze sie nada? Daj jakiś link do uszczelniacza którego używałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się nadaje tylko ceny ostatnie lata poszybowały mocno w górę i przestał być atrakcyjny cenowo w porównaniu z dedykowanymi uszczelniaczami . Jeszcze półtora roku temu płaciłem za 470 ml około 30 zł dzisiaj to chyba prawie 60 , na popularnym serwisie aukcyjnym .

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

póki co schodzi mi z 1 koła powietrze, tak po 4-5 dniach kapeć prawie totalny, dolałem mleka, poszejkowałem kołem, przejechałem się rowerem i dalej.

 

Też tak miałem ale to była wina nieszczelności przy zaworku. Zdejmij go, wyczyść i wymyj i ponownie zamontuj dobrze dokręcając. U mnie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , jeździłem całą poprzednią zimę na wersji do opon motocyklowych i samochodowych(super cena 29 zł za 0,5 l ) mogę potwierdzić ; całą zimę stan płynny a na wiosnę umyłem w wannie , jeżeli musimy często zmieniać oponki to super sprawa , niestety nie wiem jak uszczelnia przy dużych rozcięciach ale caffelatex którego używam na codzień dużych dziurek i tak nie lepi .Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

A powiedz kolego czy ta wersja samochodowa i motocyklowa jest w miarę płynna tzn jak potrząśniemy oponą to "chlumopcze"?

Z wersji do quadów zrezygnuje ponieważ jest stosunkowo gęsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...