Skocz do zawartości

[amor]Manitou minute zmiana skoku 100-120 -dobra cena?


popio

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wziąć pod uwagę że nie każdy ma od strzała kasę na to co by chciał , a jeździć chcę na coraz lepszym sprzęcie .

 

Ok, czyli jak się ma napięty budżet to trzeba kupić coś dwa razy żeby z tego złożyć jedną rzecz, zamiast raz a porządnie? ;)

 

Skoku jak widać zmienić się nie dało, jakie wnioski? Warto było się napalać czy może jednak poszukać czegoś innego, czy będziesz się bronił do upadłego? ;)

 

Coś co nie do końca, mówiąc oględnie, pasuje, to nie jest żadna okazja. Chyba, że ktoś ma za dużo czasu i lubi się bawić w odsprzedawanie czy jakieś druciarstwo (nie mylić z majsterkowaniem). Rzadko kiedy na czymś takim nie stracisz.

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@modrzew, oczywiscie ze bede trzymał swego , ze warto bylo kupic , taka sama sytuacja byla z reba neon green   120 skoku z jakiegos tak cuba za 230 euro , pozniej ta sama reba rok pozniej z BD kosztowala u nas 1500 pln( co bylo dla polakow extra okazja - osob ktorzy nie sa z forum i kupuja tylko w polskich sklepach ) i zostala wysprzedana bardzo szybko

druga sprawa to taka ze jak faktycznie sie przekonam ze nie zmienie skoku to zmienie rame , nie widze w tym nic zlego trzecia sprawa to jak mi nie przypasi amor to go sprzedam za polowe drozej odrazu.

a po czwarte już zaczynają być droższe i zaraz ich nie bedzie i bedzie gadanie ,,,, ze jak byly to mozna bylo brac o tkie moje przemyslenia :)

ps ty mi przypadkiem nie polecalec tego amora ? tj minuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew ale o co ci chodzi , ja kupiłem amor nowy w takich pieniądzach że nawet jak bym kupił drugi to i tak jeszcze z 500 będę do przodu , druga sprawa to mam ramę 1i 1/18 , a amor taper , doszły stery i 10 mm rama poszła w górę , czyli straciłem 10 mm skoku , geometria wiele nie ucierpiała , jeżdżę na amortyzatorze , a nie uginaczu ( przypominam wcześniej XCR ) więc jakby nie patrzyć same plusy .

Idąc twoim tokiem myślenia to najlepiej od razu do banku po kredyt i kupić rower za 20 koła , pewnie będzie miał wszystko takie jak się należy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Popio i jak po testach??

 

Warto kupić ten wideł??

 

A jak Mańki zachowują się pod większa wagą jeźdźca??

 

Mam chęć na tego Mańka ale .....?

 

Ja akurat nie potrzebuje zmieniać skoku bo potrzebuje 100mm.

Edytowane przez Przemcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...