Skocz do zawartości

[Koła] MTB 27,5" na łożyskach maszynowych


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

rozważ nasmarowanie łożysk w nowych piastach, bo ja trafiłem na słabo nasmarowane.

Chyba pisałeś o tym wcześniej, albo w innym wątku. I faktycznie miałem zamiar to sprawdzić i ewentualnie skorygować, bo gdzieś w necie też na to wpadłem. Dzięki.:)

 

A tak na przyszłość - łożyska te zamawia się przez internet, czy są dostępne w sklepach z częściami motoryzacyjnymi albo do maszyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska można także w sklepach lokalnych kupić, ale raczej nie z częściami do samochodów, bo tam tak małych nie będzie. Musi być typowy sklep z łozyskami. Problem w tym, że mogą nie mieć dobrych firm.

Ostatnio zamawiałem z tej firmy, szybka dostawa i duży wybór wielu firm:

http://www.albeco.com.pl/PL-H12/e-sklep.html

Wypróbuj sobie EZO 2RS lub NTN, ale wersję z lepszym uszczelnieniem LLU (LLB jest podstawowym). Można też dać łożyska nierdzewne, ale cena idzie lekko w górę (30/40zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, co będzie w moich.

Zrezygnowałem z zamówienia u Chińczyków (nawet bez problemów zgodzili się na anulowanie zamówienia :) ). W Daveo mają dostęp do czerwonych piast, wysyłam więc swoje obręcze do zaplecenia profesjonalistom.:) Dzięki wszystkim za pomoc! Pochwalę się, jak dostanę kółka z powrotem.:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tak złe, że nie da się na nich jeździć, albo grozi to uszkodzeniem piasty? Czy są złe, bo szybko się zużywają i trzeba je wymieniać?

 

Kurczę, nie mogę się doczekać tych nowych kółek.;) Cieszę się na nie bardziej, niż na prezenty świąteczne czy kupione bilety na koncert Gunsów. :D

 

Znaczy się chyba cierpię na rowerozę. Na akwariozę zresztą też. Obydwie nieuleczalne.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...