Skocz do zawartości

[IX zlot] FRorg wybór terminu i miejsca


kyloziom

Termin zlotu lub nowa lokalizacja  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór terminu IX zlotu Piwniczna Zdrój OW Stefanka lub nowa lokalizacja

    • 23-25 czerwiec
    • 31-02 czerwiec/lipiec
    • Nowa lokalizacja(wpisujemy w odpowiedzi)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Termin 1 jest słaby generalnie... nie wiem czemu zawsze to robicie "przed" wakacjami.

 

Bo zazwyczaj w wakacje ma się urlop i chce się go spędzić... hmm, no właśnie na wakacjach?

 

Ja zaczynam urlop od 1 lipca, więc wolę pojechać na zlot rowerowy przed urlopem, a na wakacje z rodziną.

 

 

 

A co do odległości część osób przyjeżdża na zlot też ok 500km i nie robią problemów. Nikt nie przymusza do przyjechania.

 

Ja będę miał na zlot 600 km i zamierzam się pojawić.  Ostatnio było super, więc teraz będzie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległość to nie problem jak można przyjechać już parę dni wcześniej, bo na weekend jednak trochę słabo.

 

2 lata temu bym przyjechał na więcej niż weekend, ale nie mogłem, w piątek jak kończysz prace o 16 to jednak trochę słabo 500km jechać na w sumie 1 dzień.

W tym roku to z innego powodu nie mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odległość to nie problem jak można przyjechać już parę dni wcześniej, bo na weekend jednak trochę słabo.

 

 

 

Termin 1 jest słaby generalnie... nie wiem czemu zawsze to robicie "przed" wakacjami.

 

Termin pierwszy jest słaby, odległość jest słaba, na weekend przyjeżdżać też jest słabo. Mam dla Ciebie rozwiązanie, jak wszystko widzisz w czarnych kolorach to nie przyjeżdżaj, bo na pewno będzie słabo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność jest przypadkowa, sorry. Wszystko Ci się nie podoba, więc z czym masz problem?


 

 

2 lata temu bym przyjechał na więcej niż weekend, ale nie mogłem, w piątek jak kończysz prace o 16 to jednak trochę słabo 500km jechać na w sumie 1 dzień.

 

Nie zauważyłem Twojej Edyty.

 

Ja, jak i pewnie większość uczestników zlotu też pracujemy, ale po to jest to ogłoszone pół roku wcześniej, żeby sobie załatwić 2 dni wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Termin 1 jest słaby generalnie...

 

Słabe jest takie narzekanie. Wybór terminu to godzenie wody z ogniem. Studenci wolą w lipcu po sesji. Pracujący i nie uczący się wolą w czerwcu, zanim zaczną się wakacje (z rodziną itd.). Te terminy, które głosujemy, są tak z grubsza na granicy, żeby dało się pogodzić te dwa światy. Nie jest to początek sesji, ale też nie "głębokie" wakacje, gdy wszyscy się rozjeżdżają we wszystkie strony. Poza tym, studenci często potrafią się odrobić do 15 czerwca (przedterminy i te sprawy, zwłaszcza na wyższej szkole obierania ogórków jest częsty scenariusz). Przynajmniej za moich czasów tak było.

 

Jest jeszcze kwestia zawodów.  Dobrze jest nie zahaczyć o ważne imprezy dużych cykli czy etapówkę, która jest raz do roku. Jeśli to uwzględnisz, to termin 23-25 jest bardzo mocny... generalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marciniusz zazdroszcze ci takich studiów :D Ale masz racje- da się załatwić wszystko wcześniej :D Najwyżej zostaje jeszcze kampania wrześniowa :D Mimo wszystko terminy co roku są podobne więc jeśli na ostatni zlot sie wyrobiłem to teraz też nie widze innej możliwości ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...