Skocz do zawartości

[Chwyty ergon] prośba o "macanko"


Remigiusz1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam prośbę do forumowiczów z Kujawsko-pomorskiego. Chciałbym Was poprosić o możliwość pomacania chwytów firmy ergon. Jeśli ktoś ma takie chwyty i pozwoliłby mi się do nich przymierzyć będę bardzo wdzięczny. Ewentualnie może ktoś zna sklep stacjonarny w kujawsko-pomorskim, gdzie można takie chwyty pomacać przed zakupem. PS. Zastanawiam się nad GP4. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Vigolec

Też myślę o GP4, zastanawiam się tylko nad rozmiarem. Czy L'ka nie jest za duża dla żony? Przepraszam, że pytam o takie sprawy, ale nie mam dużych dłoni i zastawiam się nad S'ką. Skoro jednak do kobiecych dłoni pasuje L'ka, więc chyba również mi powinien pasować ten rozmiar. Daj znać czy żona nie narzeka. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L jest dla osób noszących rękawiczki w rozmiarze 7,5 i większe.

Jeśli masz takie dłonie to bierz śmiało. S ma obwód zdaje się 10 cm, a L 12 cm.

Tak jak wcześniej było napisane zależy też od długości palców oraz tego jak grube lubimy mieć chwyty.

Ergon z całą pewnością pomaga, jak komuś drętwieją ręce przy dłuższej jeździe, choć z drugie strony pobawiłbym się z prawidłowym ustawieniem sidełka i pozycji na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...