Skocz do zawartości

[ Zacisk Piasty] Accent Bolt On- dostępność?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Od dłuższego czasu poluje na zaciski piast Accent Bolt On w kolorze czerwonym. Na allegro niby coś tam się pojawia ale nie chce mi się wierzyć że ktoś ma nagle 50 kompletów tak deficytowego towaru, w sklepach internetowych tego nie ma a w zaprzyjaźnionym sklepie cały czas dostaję info że może kiedyś się pojawią.

 

Zwracam się do Was, macie może jakieś zaufane źródło gdzie mogę kupić takie zaciski? A może ktoś z Was prowadzi sklep i jest w stanie się wypowiedzieć? Czy te zaciski będą dostępne kiedykolwiek?

 

Wiem że to tak naprawdę jest to samo co Dartmoor Bolt On, tyle że te już dawno zniknęły z rynku.

 

Aktualnie mam XLC ale chciałem koniecznie kolor czerwony  :whistling:

 

Chętnie poznam także opinię @CentrumRowerowe na ten temat  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, skuszę się na te z allegro chyba. Prawdę mówiąc to przeoczyłem ten sklep.

 

Moje pytanie właściwie wynika z tego, że ostatnio jest jakoś dość ciężko z niektórymi częściami. Zaciski które podałem, śruby do tarcz Dartmoor itp. Oczywiście da się to gdzieś wygrzebać, ale nie jest to "ogólna" dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mój ostatni post tyczy się tego co wkleił @Centrumrowerowe.pl

 

Pewnie będą jutro, chociaż wiem czego się spodziewać. Miałem kiedyś Dartmoor Bolt a to jest to samo. Accent podobno przejął wszystkie "świecidełka" od Dartmoora. Teraz mam XLC czarne ( też na imbus) a chciałem zmienić kolor.

 

Ogólnie nie wyobrażam sobie już zapinania kół szybko zamykaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...