Skocz do zawartości

[rower] Trek X-Caliber 9. Masz lub chcesz nabyć Calibra?


HanSolo

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Qba24 napisał:

Niestety nie biorę pod uwagę karbonu... jeżeli chodzi o wyprzedaże, to też jest ciężko bo potrzebuje 23" (197cm wzrostu, 107 kg). Oczywiście jakby się udało mi kupić rocznik 2018 to byłoby super. Chciałem raczej postawić na dobrą ramę.... 

Jeżeli patrzysz na rozwojowe ramy to ten rower można wziąć pod uwagę 

https://bbike.pl/rowery-mtb-xc/20-mondraker-chrono.htm

Jeżeli patrzysz na wyposażenie to nie wygląda zbyt atrakcyjnie , ale masz lekką ramę  z boostem z tyłu po jednym sezonie można wrzucić dobry amortyzator  na sztywną oś  i dostosować napęd , choć i tak nie jest źle , no i wizualnie ma to coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

czesc

mam pytanie o mostek i kierownice w xcaliber 9 2019

Posiadam rozmiar L, wzrost 179 - wydaje mi sie ze jest troche za duzy, po dluzszej jezdzie bola mnie dlonie i dretwieja nadgarstki od malego palca, ze wzgledu na pozycje bardziej lezaca na rekach. wiem ze geometria tego roweru jest typowo do "scigania" wiec bardziej sportowa, ale chcialbym podzialac cos aby na dlugie trasy bylo bardziej wygodnie. mostek ktory tam jest to dla rozmiaru L - 80mm 7 stopni. Jezdze trasy typowo miejsckie, jakies gorki, nie scigam sie, nie skacze, bardziej jazda z sakwami. Obecnie jak zmierzylem RAD to mam 85cm od srodka osi suportu do "lini srodka kierownicy", i jest to za duzo o jakies 3-4 cm. moj RAD to 81-82cm. Czy ktos moze "dostosowywal" ten rower pod bardziej wygodna pozycje wymieniajac mostek?, ewentualnie mysle rowniez o modyfikacji kierownicy, originalna wydaje sie lekkko za szeroka, mysle o zmianie na taka z wiekszym katem zgiecia w moja strone aby nadgarstki nie byly wygiete

jak patrze na rozmiar M/L - mostek to 60mm 7 stopni, i tu mam dylemat czy brac ten krótszy mostek o 2cm, niestety nie ma juz krótszego, czy tez kupic mostek Bontrager Elite 35 - 35mm 0 stopnidzieki za doradzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...