Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• TokioMTB
      Przez TokioMTB
      Witam, kupię używany rower full suspension 29er.  Budżet 5000.
    • Matixx
      Przez Matixx
      Witam, jestem początkującym rowerzystą, a mój stary rower trekkingowy nie spełnia moich wymagań. Chciałbym przerzucić się na rower MTB z kołami 29". Spodobały mi się 2 modele od różnych producentów -  https://rowerowy.com/mtb/rowery/rowery-xc/prod/accent-peak-29-nx i https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/grand-canyon-al-5-0.html
      Który wy byście polecili? Macie jakieś doświadczenia z rowerami tych firm? Jestem również otwarty na propozycje innych rowerów niż te wyżej wymienione.
      Z góry dziękuje i przepraszam za lekki spam na tym forum, ale niestety sam nie znam się zbytnio na osprzęcie rowerowym i samych rowerach, a także nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc.
      A jeśli ma to pomóc - mam około 176/7 cm wzrostu.
    • marcelk
      Przez marcelk
      Hej
      Mam pytanie, odnośnie ustawienia siodła i podłoża. Otóż, zmierzyłem sobie wewnętrzną długość nogi według poradników na necie.
      Problem jest taki że nie potrafię wsiąść na rower z ziemi na siodło(chyba że obniżę to co wymierzyłem o kilka centymetrów), tylko muszę najpierw stanąć okrakiem nad ramą, ruszyć pedałem i dopiero mogę usiąść na siodełko. Mierzyłem się do rowerów premium, których ramy są dopasowane do niższych osób(trek, specialized, wszystkie w rozmiarach S)
      Sprawa się tyczy 27,5 i 29. Pytanie czy to jest normalne? Czy na waszych ustawieniach wysokości sztycy, siedząc na siodle potraficie dotknąć podłoża palcami stóp i utrzymać rower w linii prostej? Może to kwestia mojego niskiego wzrostu 172cm, lub zawsze źle mierzyłem rowery próbując wsiadać w zły sposób. Jeden sprzedawca ostatnio mi powiedział, że 29 są coraz wyższe i jeżeli potrafiłbym dotknąć ziemi stopami to oznaczałoby że siodło jest za nisko. Zawsze biorę rozmiar najniższy - S i mam troche luzu nad ramą.
      Za rady dziękuje bardzo.
    • Batman
      Przez Batman
      SPD mam od jakiegoś czasu, wydawało mi się, że już nauczyłem się w nich jeździć. Aż do dziś. Dziś dwie gleby - pierwsza na lewą stronę - aż "zaczeszczał" nadgarstek. Spoko loko se myślę, pierwsza gleba musiała nadejść. 15 minut później druga gleba na prawą stronę i tu aż mi przeszedł prądzik przez kolano, które miałem uszkodzone przez ostatnie pół roku (łąkotka).

W związku z tym postanowiłem więcej nie ryzykować (pal licho te nadgarstki ale o kolano muszę dbać - biegam) i na jakiś czas odłożyć na półkę buty zatrzaskowe a pedały schować do garażu. Niedawno jeździłem w butach do biegania ale mają za miękką podeszwę i drętwiały mi palce u nóg od nacisku na platformę. W związku z tym zapytuję się czy są jakieś buty (mtb) do jeżdżenia na rowerze. Chodzi o to, żeby miały twardą podeszwę. Może nie tak twardą jak zatrzasowe ale nie tak miękką jak zwykłe obuwie sportowe.
    • soltys82
      Przez soltys82