Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Bartosz_
      Przez Bartosz_
      Ostatnio chciałem sobie kupić jakąś fajną i w miarę lekką kierownicę do roweru MTB na kołach 27,5 cala. Znalazłem taki sklep "wish" i zakupiłem sobie tam kierownicę "Ritchey carbon wcs" . Nie długo sobie tą kierownicę założę. Pytanie teraz takie do Was. Czy do takiej jazdy po asfalcie, drogach rowerowych, ścieżkach czy czasem jechać po trawie przez łąkę czy przez lasek jakiś nie spowoduje to pęknięcia kierownicy na pół ? bo jest to kierownica bardzo lekka i cienka w dodatku. Czy do takiej jazdy spokojnej jak ja preferuje ta kierownica mi posłuży na dłuższy czas ?  Pytam, bo też nie chcę przez kierownicę spowodować wypadku na trasie i się po obijać czy połamać. Chcę też na tą kierownicę założyć sobie licznik rowerowy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Ja mam nadzieje, że kierownica mi posłuży na trochę.
    • grzechu1984
      Przez grzechu1984
      Witam.
      Zastanawiam się nad suntourem AION 29". 
      Występuje kilka wersji:
      Boost na czarnej anodzie : http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory/axon/29-cali_amortyzator-axon-rl-rc-pcs-29-boost-czarny-mat-taper-2019/1869
      Zwykla ( bez boost ) na złotej anodzie http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory/axon/29-cali_amortyzator-axon-rl-rc-29-15qlc-czarny-mat-tapered-2019/861
      Zwykla ( bez boost ) wersja Elite http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory/axon/29-cali_amortyzator-axon-rl-rc-pcs-elite-29-15qlc-czarny-mat-taper-2019/2020

I teraz zastanawiam się nad paroma sprawami :
      1. Czy czarna anoda to tylko zmiana koloru czy tez poprawa płynności działania oraz trwałości względem anody złotej ?
      2. Czy wersja Elite to tylko mniejsza waga czy też zastosowane inne technologie ? 
      Pozdrawiam
    • woodie
      Przez woodie
      Witam, wpadly mi w oko dwa rowerki otóz Duncon pitbull oraz Ns surge (2008) Ponizej bc
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Rama: Dun Con Pitbull 14"
      Amortyzator : Rock Shox Domain 318 U - turn (115mm-160mm)
      Kierownica: Funn Fatboy 810mm 7mm wzniosu (skrócona)
      Hamulec przód: Avid Elixir 1
      Hamulec Tył: Shimano Deore M6000 - nowy
      Suport: Truvativ Howitzer Team DH
      Korby: Truvativ Ruktion
      Pedały: Octane One 
      Obręcze: Dartmoor Fortres 26" 36h
      Piasty: przód Octane Orbital tył Orbital Pro
      Tarcze: przód Avid G2CS 203 mm tył G3CS 180 mm 
      Zębatka: Narrow Wide EkFan 36t
      Przerzutka: Shimano Acera 8s
      Błotnik: RaceFender Pixel Front
      Łańcuch: Sram PC-830 8s
      Gripy Renthal Lock On Medium
      Opona Tył: Continental RaceKing 26x2.2
      Opona Przód Schwalbe Rapid Rob 26x2.25
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Rama:Ns surge 2008 roz.M
      Amortyzator: Rock shox domain 302
      Hamulec: Hayes Stroker Trial 
      Klamka:Hayes Stroker Carbon
      Gripy: Dartmoor (lekko przetarte)
      Opony: Continental Mountain King 26x2.2(70%)
      Kiera:Spank spoon 
      Obrecze:Ns i Mavic
      Mostek: Hussefelt
      Przerzutka: SRAM X7
      Kaseta:SRAM
      Korby: Slx
      Moje pytanie to który z nich bedzie lepszy i bardziej oplacalny.
      Rower bedzie słuzyl do zjazdow oraz skakania hopeczek.
      Oczywiscie moge dopłacić i możecie proponowac inne maszyny
      Pozdrawiam!
    • Rowerzyk
      Przez Rowerzyk
      Witajcie moi drodzy
      Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście pomogli mi coś znaleźć, a mianowicie szukam hardtaila do około 4 tyś. z tym, że chciałbym aby miał sztywną oś z przodu i z tyłu, osprzęt deore lub lepszy, amortyzator wolałbym olejowy niż powietrzny, no i koło 27,5 bo 170cm wzrostu, no i to wszystko. Chiałbym tylko dodać, że nie szukam roweru na zawody, tylko bardziej do pośmigania rekreacyjnie, ale to już sprawa mniejszej wagi.
      Dlatego jeśli znacie jakieś modele warte uwagi z tego lub poprzednich roczników pasujące do owych wymagań, piszcie proszę, a bardzo mi pomożecie, a i może nie tylko mi jeśli ktoś będzie szukał czegoś podobnego :)
    • Bop3
      Przez Bop3
      Witam,
      Koleżanki i koledzy niech mi podpowiedzą kto w Legionowie, Warszawie lub okolicach jest w stanie zespawać mi wahacz aluminiowy do mojego Stumpjumpera FSR expert 2006? Szukałem też możliwości kupna ale nie znalazłem. Może znacie kogoś kto ma tą część na sprzedaż albo jest w stanie ją naprawić ewentualnie dorobić? Pacjent na załączonym zdjęciu.