Skocz do zawartości

[koła] 26# na sruby


Orson1

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro można złapać komplet kół na piastach Novatec ( maszynowe) i obręcze o ile pamiętam AlexRims. Wystawia je chyba firma BeMar1.

 

Tyle że raz że są nieco ciężkie a dwa że szprychy i nyple nie są najwyższych lotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady fajnie że się ktoś odezwał. Ostatnia pozycja Alexrims wygląda spoko ale znowu montaż na "zacisk" Dopiero zaczynam przygodę z rowerem i kupiłem na razie taki byle jaki rower w którym oryginalnie zamontowane są koła na śruby. Gdzieś czytałem że nie do każdego roweru pasuje taki zacisk to po pierwsze a po drugie nie ufam tym zaciskom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady fajnie że się ktoś odezwał. Ostatnia pozycja Alexrims wygląda spoko ale znowu montaż na "zacisk" Dopiero zaczynam przygodę z rowerem i kupiłem na razie taki byle jaki rower w którym oryginalnie zamontowane są koła na śruby. Gdzieś czytałem że nie do każdego roweru pasuje taki zacisk to po pierwsze a po drugie nie ufam tym zaciskom.

Nie ufać zaciskom to można było jak wchodziły a nie teraz, kiedy przeciorała go połowa tego rzesza zapalonych rowerzystów. Do starej ramy będzie pasował bez problemu. Polecam też zapoznać się z tematem http://www.forumrowerowe.org/topic/15636-szybkozamykacz-nowe-kola-w-starej-ramie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...