Skocz do zawartości

[Stroje kolarskie] z Chin


HarveyDent

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co do strojów to zamówiłem sobie koszulkę i spodenki PHTXOLUE Cycling Clothing Bicycle Wear/Breathable Bike Clothing Cycling Sets /Short Sleeve Cycling Jerseys sets on Aliexpress.com | Alibaba Group 

Rozumiem, że o tym mówisz? Jak tak, to dokładnie w tych samych rozmiarach zamówiłem i uważam, że nogaweczki są za krótkie o kilka cm, mi to nie odpowiada no chyba, że otrzymałeś coś innego niż pokazane w tabelce, moje się zgadzają. A pytam, bo są też takie rozmiarówki: 

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1aulBfXcJL1JjSZFOq6AWlXXaL.jpg

i tu mamy o kilka cm dłuższe nogaweczki właśnie, co uważam za krój zgodny z obecną modą. Po prostu nie chciał bym umoczyć ponownie dostając nogawki do połowy uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do chińczyków, bo te tabele kopiowane są czesto od innych sprzedawców. Ja zawsze piszę o podanie wymiarów do danego modelu, a jak nie chcą podać to idę dalej i ich olewam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.02.2018 o 12:07, Shiryu napisał:

Zamawiał ktoś z Was spodenki tego typu, albo przynajmniej taką wkładkę? W jaki rozmiar iść przy wzroście 182 i 84 cm w pasie? Ew, w co innego celować? Szukam czegoś luźniejszego niż typowe obciślaki ;)

Też jestem zainteresowany podobnym zakupem wiec przyłączam się do zapytania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś doświadczenie w doborze ciuchów od Racemer'a? Cały komplecik na osobę o wymiarach 188cm wzrostu, przekrok 86, 82 kg wagi. Waham się między rozmiarem L/XL (XXL?) spodenek z szelkami oraz koszulki M/L (XL?) krótki rękaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z koszulką, moja jedyna od nich od razu poszła do mniejszego znajomego, jestem ciut mniejszy od Ciebie 185 noga 90 i chyba miałem L była krótka i tak opięta że czułem się jak w streczu, może jeszcze ktoś coś napisze.  W zasadzie myślałem żeby wziąć jeszcze raz większy rozmiar, 

Jakaś recenzja po iluś praniach?  Wytrzymują próbę czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...