Skocz do zawartości

[Stroje kolarskie] z Chin


HarveyDent

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

 

 

Myślę, że tuaj będzie najlepiej zadać pytanie: kupował ktoś rękawki i nogawki u skośnych przyjaciół? jakieś  polecane firmy? czy brać na chybił trafił?

 

Przede wszystkim radzę zwrócić uwagę na długość. Ostatnio kupiłem sobie rękawki "po taniości", rozmiar uniwersalny. Jakość materiału okazała się całkiem w porządku (ale też nie wymagałem za wiele od rzeczy, która miała mi służyć na chłodniejsze letnie poranki).

Ale okazały się bezużyteczne dla mnie. Mają długość 32 cm i niestety są sporo za krótkie. Nawet po naciągnięciu nie sięgają mi do rękawów koszulki.

Moja wina, bo nie sprawdziłem tej nieszczęsnej długości.

 

I dlatego dołączam się do pytanie i będę wdzięczny za ewentualne polecenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do strojów to zamówiłem sobie koszulkę i spodenki PHTXOLUE za... 70zł :D. Były promocje i miałem kupon, więc udało się kupić po taniości. W PL same spodenki to koszt 80-90zł.

 

Całkiem fajne wzory:

https://www.aliexpress.com/item/PHTXOLUE-Cycling-Clothing-Bicycle-Wear-Breathable-Bike-Clothing-Ropa-Ciclismo-Cycling-Sets-Short-Sleeve-Cycling-Jerseys/32722192649.html

 

 

wahałem się między wzorem 8 i 7, ostatecznie wziąłem 7, czyli ten czarno-szaro-zielony set

 

Generalnie, jeśli ktoś się nie wyposażył na ostatniej wyprzedaży to dużo stracił np. koszulki Racmmera stały po 10 baksów + masa innych przedmiotów typu promocje na rękawiczki, okulary i inne ubrania sportowe, jednak osoby, które nie znają cen danych produktów mogły się sparzyć i kupić coś drożej niż faktycznie kosztuje.

 

 

Niedługo powinny przyjść i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 koszulki Racmmera i są strasznie wielkie. Musiałbym mieć bic jak u jakiegoś boksera wagi ciężkiej, żeby dobrze trzymało :D

U mnie akurat rękawy są ciasne za to korpus raczej luźny. Z wypchanymi kieszeniami już jest w sam raz. 178/105, rozmiar L. Koszulka z krótkim rękawem. 

 

Umówmy się że jakiej firmy ciuch by nie był, to nie będzie dobrze leżał na każdej sylwetce. 

 

Mam też spodenki bez szelek, gacie jak gacie - poprawne, wkładka również poprawna, brakuje mi nieco sztywności (pod tym względem topowa z deca fajniejsza) ale nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strojów to zamówiłem sobie koszulkę i spodenki PHTXOLUE za... 70zł :D. Były promocje i miałem kupon, więc udało się kupić po taniości. W PL same spodenki to koszt 80-90zł.

 

Całkiem fajne wzory:

https://www.aliexpress.com/item/PHTXOLUE-Cycling-Clothing-Bicycle-Wear-Breathable-Bike-Clothing-Ropa-Ciclismo-Cycling-Sets-Short-Sleeve-Cycling-Jerseys/32722192649.html

 

 

wahałem się między wzorem 8 i 7, ostatecznie wziąłem 7, czyli ten czarno-szaro-zielony set

 

Generalnie, jeśli ktoś się nie wyposażył na ostatniej wyprzedaży to dużo stracił np. koszulki Racmmera stały po 10 baksów + masa innych przedmiotów typu promocje na rękawiczki, okulary i inne ubrania sportowe, jednak osoby, które nie znają cen danych produktów mogły się sparzyć i kupić coś drożej niż faktycznie kosztuje.

 

 

Niedługo powinny przyjść i zdam relację.

 

Możesz podać swoje wymiary? Wzrost, waga, jaki rozmiar wziąłeś i jak pasuje lub nie pasuje w rzeczywistości?

 

Sam zastanawiam się nad koszulką z tego zestawu gdyż jako jedyni mają ciuchy kolarskie w kolorach czarno czerwonych.

Generalnie mam 80 kg wagi i 181 cm wzrostu. Budowa dosyć atletyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 194 i ważę 84 kilogramów. W klatce 116, w biodrach 100cm, w pasie 94cm i:

 

4XL - za duże w rękawach, cała koszulka nie przylega

3XL - rękawy są ok, koszulka lepiej przylega, ale mogłoby być lepiej

2XL - jest lepiej, ale koszulka z przodu jest za długa

 

 

zamówiłem teraz set, w którym koszulka będzie miała 2XL, ale ten rozmiar jest naciągany, bo inne aukcje mają go jako XL. Jest już w transporcie w PP, więc środa/czwartek powinno być.

 

Na mój wzrost, wagę i podobne wymiary brałbym XL. Ogólnie to wszystkie bluzy, koszulki i inne ubrania top z Ali biorę jako 4XL, a rowerowe to chyba ten sam rozmiar co EU.

 

 

Czarno-czerwonych jest masa. Ten pomarańczowy kolor, który jest widoczny na zdjęciach to często czerwony, ale mocno kontrastowy. Jeśli jest napisane, że orange to jednak orange, ale jeśli masz do dyspozycji zdjęcia to wiedz, że prawdopodobnie kolor ubrania jest czerwony...

 

https://www.aliexpress.com/item/PHTXOLUE-Cycling-Clothing-Bicycle-Wear-Breathable-Bike-Clothing-Ropa-Ciclismo-Cycling-Sets-Short-Sleeve-Cycling-Jerseys/32722192649.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Oe3l7c

 

 

https://www.aliexpress.com/item/Cycling-Jersey-Team-fastcute-Bicycle-Racing-Cycle-Jerseys-Maillot-Ropa-Ciclismo-Cycling-Clothing-Tops-Breathable-Quick/32805791424.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i spodenki biorę mimo wszystko największe, a mimo to ściskają w klacie, bo szelki są za krótkie - mam bardzo długie nogi, a średni korpus, jednak nie ma tragedii, mogę swobodnie oddychać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Achtung, achtung.

 

W związku ze zbliżającym się 11.11 aliexpress rozdaje kupony typu select - 2$ za wydane 15$ itd. + dodatkowo możecie skorzystać z kodów sprzedawców. I w ten sposób koszulki lub spodenki uznanej na rynku europejskim firmy Racmmer są do dostania już od 9$ za sztukę (musicie zamówić minimum 2, czyli 18$ za 2 koszulki, circa 66zł, wysyłka oczywiście darmowa, więc dobry cebuladeal). W ostatnim czasie doszło sporo wzorów. Jak ktoś śledzi to i tak wie, że Racmmer często przecenia do 10$, a czasem i 9$ swoje koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te koszulki i spodenki po 9$? Wszedłem na oficjalny sklep Racmmera na alie i i najtańsza koszulka za 11.50 i to w jakieś palemki...

 

Czekasz do 11 listopada, kiedy kupony select zaczną działać. Przy ostatniej wyprzedaży Racmmer ustalił ceny, jeśli dobrze pamiętam, w okolicach 9.83$ i gdy ktoś zamówił 2 sztuki to mógł jeszcze obniżyć kuponem Select -2$ i wychodziło mniej więcej równo 9$ za sztukę. Jeśli jednak ceny będą trochę wyższe no to ta kwota nieznacznie wzrośnie. Jak ktoś będzie chciał się obkupić i wyda 35$ to dodatkowo będzie mógł użyć kuponu sprzedawcy -2$ oraz dojdzie do tego jeszcze kupon select. Nie pamiętam, czy te selecty mają mnożniki - jeśli wydasz 15$ to używasz kuponu select -2$ (to jest w przypadku Racmmera pewne), jeśli 35$ to 6$ (tego nie wiem). Jeśli tak by było to zamiast 35$ wyda się 27$.

 

Obecnie, jeśli Racmmer będzie trzymał się ustalonych cen to koszulki będą dostępne od 11$, spodnie z szelkami od 12$, więc biorąc pod uwagę całkiem dobry kurs to nie ma co narzekać, a jeśli ktoś zamówi 2 sztuki to nie wyda 22$ za obie tylko 20$.

 

 

@michalr75, to jakoś marnie obserwujesz :D. Bardzo często wchodzę na ali i przeglądam ofertę Racmmera i mniej więcej raz na 3 miesiące zdarzają się niskie ceny tj. 10-11$ za koszulkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też patrzę bo koszulki są całkiem fajne jak za te pieniądze, oni mają tam stałą przecenę na 12,5$ więc przez te kupony cena w sumie nieznacznie spadnie. Co do samej jakości to jedyne co mnie drażni w tych koszulkach to tendencja do zaciągania, materiał w porównaniu np do Sisu jest bardzo delikatny.

 

Czekam teraz na shella Arsuxeo, ciekaw jestem jak tam jest z jakością, czytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego produktu.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, Spexcel, bardzo fajne ciuchy, choć teraz jakoś mało mają ciekawych wzorów. Polecam spodenki:

https://www.aliexpress.com/item/SPEXCEL-high-quality-classic-bib-shorts-race-bicycle-bottom-Ropa-Ciclismo-bike-pants-4D-gel-pad/32701740226.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.uP3ly0

bardzo fajna wkładka i super ściągacz.

Z innych, taka koszulka:

https://www.aliexpress.com/item/Cycling-Jersey-2016-Cheji-Racing-Sport-Bike-Jersey-Tops-mtb-Bicycle-Cycling-Clothing-Ropa-Ciclismo-Summer/32719714203.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ZtynRn

mam tą zieloną fluo. Materiał nie taki tandetny jak w innej "chinszczyźnie" tylko siateczkowy i przyjemny jak w droższych markowych koszulkach. No i krój przemyślany i dopasowany. Nie wisi jak worek po ziemniakach, co często się zdarza w innych koszulkach z Ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...