Skocz do zawartości

[Stroje kolarskie] z Chin


HarveyDent

Rekomendowane odpowiedzi

A to się chyba nie ma co dziwić - sam obecnie szukam spodni (właśnie założyłem inny temat), ale do decathlonu się czepiam ;) Te z serii 500 są ok, na szelkowych 700 latem cały czas śmigałem i po prostu mega wygodne, wkładka też ok. Nieco eksploatowane a wciąż mają się bardzo dobrze. Inna sprawa, że nie zawsze się na promo trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem kilka rzeczy i jakościowo większość ofert można porównać z najtańszymi ciuchami Btwin'a, a nawet trochę niżej jeśli trafisz na niedoróbki. Rodzaje i ilość wzorów przewyższa wszystko, więc to duży plus.

Może pierwsze ciuchy lepiej jednak wziąć z Deca - zwroty, gwarancje itp. Tego u Chińczyków nie zrealizujesz prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u chińczyków zamawiam sporo rzeczy i można zrobić myk z przedłużaniem ochrony kupującego do około 6 miesięcy, więc jak ten czas przetrzyma dany przedmiot to raczej tak szybko się nie uszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Poczekamy jeszcze na spodenki.

Dotarły spodenki zmawiane na Ali sklepu SPEXCEL. Materiał, wykończenie wszystko ok, żel pad wydaje się calkiem solidny (spodenki z padem 4D), ale nie mam porównania do innych poza najzwyklejszymi z pampersem z gąbki. Ja polecam. Jedynie wysyłka długo w porównaniu z innymi prawie 6 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ze spodenkami ale koszulka od racamera w normalnym dla mnie w Polsce rozmiarze M  jestem patykiem była jednak za mała, czyli lekcja z tego taka ze może być efekt raczej ciasny, przynajmniej w tej firmie trzeba docenić swoje wymiary, koszulki L jeszcze nie zamowilem ale myślę czy nie brać nawet xl , mam 185 i 78 kilo.

 

Portki to portki i jak mają gnieść geny to lepiej żeby nie gniotły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem w weekend strój Phtxolue na dystansie nieco ponad 100 km. Koszulka sprawdziła się dobrze - wróciłem praktycznie suchy. Co do spodenek - to lekki dyskomfort tyłka zacząłem odczuwać ok 80 km, ale dojechałem do końca bez żadnego poważniejszego problemu. Tak więc na takie dystanse chyba można te stroje polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eis

 

zmierz sobie pas i zobaczysz. Sam wzrost i waga niewiele mówią. Ja zamawiałem XL przedział był 68-92 cm. W pasie mam 89 cm, spodenki są ok. Leżą normalnie, nie zwisają nie są też ciasne. Wiadomo, że materiał spodenek jest rozciągliwy więc myślę, że na granicy rozmiarów lepiej wziąć mniejszy bo trochę je można naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@de_Villars jakie wymiary ciuchów i Twoje ? Pasują?

 

Mam 183 cm wzrostu i jakieś 74 kg wagi (teraz może ciut mniej;)) Zamówiłem koszulkę M i spodenki XL. Spodenki są idealne co do rozmiaru (pas ok 90 cm, może ciut mniej), koszulka w zasadzie też, nie jest co prawda tak opięta jak u zawodowców i rękawek jest lekko luźny, ale ja jestem relatywnie wąski w klacie (jakieś 90-92, nie pamiętam dokładnie) i mam chude ramiona, więc przyjmuję, że tak musi być, rozmiar S byłby z pewnością za mały. Jeśli ktoś ma takie parametry jak ja i jest nieco bardziej harmonijnie zbudowany, to M powinno być dla niego idealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ali masz oficjalny sklep - https://pl.aliexpress.com/store/1052221

Rozmiarówka realna, wymiary zgadzają się z podanymi w sklepie.

O jakości materiału pisałem gdzieś wyżej. 

Też u nich kupowałem 2 koszulki i wyszły trochę za małe, ale to chyba przez moje wymiary. Trochę dziwnie wyglądała przesyłka, bo mimo tego iż zamówiłem 2 koszulki razem, to wysłał mi je w dwóch osobnych paczkach z dwutygodniowym opóźnieniem. 

Zamawiałem również kamizelkę z Santic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u jednego "majfrenda" o nazwie BAODINONG zestaw spodenki + koszulka 3XL (wg jego tabeli 118 cm klatka - spodenki od 80-107 cm pas)

Wyszło że koszulka za ciasna - dziwnie w niej wyglądałem - spodenki też lekko przyciasnawe - bardzo obcisłe na udach - pas jeszcze by uszedł)

Jeszcze nie testowałem.

Moje wymiary to: pas ok 105, klatka 112 cm przy wadze 107 kg i wzroście 195 cm.

 

Zamówiłem jeszcze koszulki u "Racmmer'a" tym razem 4XL - jeszcze nie doszły - zobaczymy jak będzie z rozmiarówką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam_85

 

jestem prawie twojego wzrostu, ale o mniejszej wadze i zawsze od chińczyków biorę 4XL i zawsze jest OK.

194/94 here, kupuję koszulki, bluzy i tylko 4XL.

 

Jak się ma powyżej 187cm+ to trzeba brać największy rozmiar jaki jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ze spodenkami ale koszulka od racamera w normalnym dla mnie w Polsce rozmiarze M  jestem patykiem była jednak za mała, czyli lekcja z tego taka ze może być efekt raczej ciasny, przynajmniej w tej firmie trzeba docenić swoje wymiary, koszulki L jeszcze nie zamowilem ale myślę czy nie brać nawet xl , mam 185 i 78 kilo.

Racmmer ma sporo zaniżoną rozmiarówkę, nawet w stosunku do tabelek. Przy wzroście 180 cm i wadze 78 kg zamówiłem komplet z długimi rękawami i nogawkami w rozmiarze XL i okazał się sporo za mały. Myślę, że ktoś o wzroście 170 - 175 cm byłby zadowolony. Ja jestem zawiedziony, rozmiarem, bo jakościowo strój bardzo OK. Tylko co z tego, skoro na mnie za mały.

BTW gdyby ktoś reflektował, to komplet jest na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostałeś przez niego oszukany... Na Twoim miejscu wystąpiłbym od razu o zwrot. Gość musi podać dokładną rozmiarówkę i nie ma że boli. Ja zawsze kłócę się o takie rzeczy, bo chińczyki zbyt często kombinują i próbują zarobić na wszystkim. To tak, jakby przysłał ci L zamiast 4XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

http://allegro.pl/cube-blackline-11180-spodenki-z-wkladka-szelki-xl-i6776702309.html

 

Czy to jest podróba? 79zł, a w sklepach po 250   :whistling:

 

 

Posiadam te spodenki od tego allegrowicza, przyszły w oryginalnym opakowaniu z metkami. Spodenki i wkładka bardzo dobrej jakości, niestety zamówiłem o jeden rozmiar za duży L, gdyż nie było już M i są na mnie trochę za szerokie w biodrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła koszulka racmmer. Zgodnie z tabela wychodzi dla mnie rozmiar S. Taki też zamówiłem i koszulka przyszła w takim rozmiarze. A przynajmniej pasuje dla mnie idealnie. Jedyny minus to to co ktoś juz wspominał, że rękawki mogłyby trochę bardziej przylegać. Reszta bez zastrzeżeń, a nawet skuszę się na drugą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi koszulki Racmmera

 

Są całkiem dobre, mam 194cm wzrostu, wziąłem 4XL i, jak na moją pierwszą koszulkę rowerową, wygląda nieźle. Wykonana też dobrze. Mam masę koszulek piłkarskich, bo je zbieram i trochę je przypomina. Z boków drobne otwory wentylujące. Ponoć jakość ubrań poznaje się po... suwaku. Suwak też dobry  :D. Generalnie wykonanie jak za 13$ jest bardzo dobre. Nie mam zbyt dużego porównania, ale dałbym 8/10, bo rękawy mogłyby bardziej przylegać. Dół przylega idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...