Skocz do zawartości

[SSEC 2017] Mistrzostwa Europy Jednobiegaczy 27.05.2017 Szkocja


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

z tym alkoholem to chyba mało kto się odważy, wszyscy porzadni, śniegu też nie bedzie chyba w maju, z lasek to chyba tylko przebrany Ivan bo resztę Robin Hood przestrugał na strzały w średniowieczu, a nie mówcie mi że mam tego swojego fulla w koncu składać na jednobiegowo :)

Skwarek a kiedy najbardziej chciałeś lecieć? , zaraz zejdziemy z detalami już na prywa, na dniach też wykonam telefovan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze - wracając do meritum.

 

Loty.

Nie sposób porównać wszystkie oferty lotów do UK, więc proponuję taki układ:

- Kto leci na roadtripa z Ivanem - najkorzystniejsze wydają się być loty WizzAir, to co podałem wcześniej. Wtedy lądujemy u Ivana i razem pokonujemy dystans. Ivan będzie pewnie zbierać listę

- Kto nie ma możliwości wybrania 5 dni urlopowych - musi poszukać lotów na własną rękę: WizzAir, easyJet lub Ryanair. Loty są do Glasgow, Edinburgh i innych miejsc. Sprawdźcie co Wam odpowiada. Ceny wahają się między 350 a 650 PLN za lot w obydwie strony

 

Bagaż.

Zrobiłem porównanie cen bagażu w samolocie:

- br = bagaż rejestrowany (czyli zwykły bagaż do luku bagażowego - pewnie oprócz roweru coś zabierzemy)

- r = rower

- bp = bagaż podręczny (niektórzy każą sobie płacić za większy bagaż podręczny)

 

 

I tak wygląda cennik:

 

Przewoźnik    |     r      |      br      |        bp      |
---------------------------------------------------------
easyJet          |  200    | 74 - 171 |         0       |
Ryanair          |  285    | 45 - 180 |         0       |
WizzAir          |  136    |      73     |        45       |         
 
 
Wtedy koszta wychodzą tak (różne opcje, w dwie strony)
 
Przewoźnik    |            br        |      br  + r        |   bp+r    |
----------------------------------------------------------------------
easyJet          |    148  - 342   |    548 - 742    |    400    |
Ryanair          |    90  - 360     |    660 - 930    |    570    |
WizzAir          |        146          |    418             |    362    |
 

Sprawdziłem też ile kosztuje nadanie paczki przesyłką kurierską o wymiarach i wadze pudła na rower - wychodzi ok 100 PLN z Polszy (z tego co pamiętam - podobnie wyjdzie z UK do Polszy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z tym alkoholem to chyba mało kto się odważy, wszyscy porzadni
 

 

:D  SSWC Irlandia 2011  

 

 

Ja tam "porządku obrządku" pilnować zamierzam jak należy ;)

 

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawdziłem też ile kosztuje nadanie paczki przesyłką kurierską o wymiarach i wadze pudła na rower - wychodzi ok 100 PLN z Polszy (z tego co pamiętam - podobnie wyjdzie z UK do Polszy?)

Z tego co wiem to Przesylarka.pl z której korzysta Ivan nie bierze rowerów, cały rower to firma EBS i kosztuje to 30 funtów. To jest cena przerzutu roweru z UK -> PL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBS transportował OnOne Kodeinę zapakowaną tak, aby pocisk moździerzowy jej nie uszkodził i wzięli jeno 25 łabędzi. Jestem pewien że do tego pudła spokojnie weszły by dwa rowery. Może Maciejas ma/wydobędzie fotę tegoż...pudło było WIELKIE!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za przemytem drogowym, 25 funia za rower to mało jak cały bajk 11 000 PLN.

Tylko mam ofertę na setną edycję Giro di Italia ze znajomymi i nie wiem co wybrać.

 

Może dziś uda się osobiście z Ivanem spotkać i obgadać na żywca co i jak. Ale zagęszczajcie ruchy bo on musi bookować pola namiotowe. ten weekend to jakiś świąteczny jest. I wyspiarze jadą na campingi z przyczepami i nic nie robią :D a miejsca nam zajmują. 

Ja się w rzece kąpać nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest limit chyba 200 zawodników i wątpię, ze jest opcja rejestracji na miejscu. Z tego co piszą na fejsbuku to wystąpił jakiś błąd i jeszcze powinny być miejscówki dostępne. Trzeba śledzić stronę eventu w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się rejestrowałem to od trzech-czterech dni wstecz widniała ilość 78 wolnych miejsc "race", lub raczej "goody bag & t-shirt". Mniej więcej tyle samo "non-race".

 

W razie wątpów można policzyć na stronie ilu jest zawodników wykupionych.

 

W poniedziałek rano się określę z biletem - koleś musi sprawdzić czy da radę buknąć w pracy wolne.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie sprytnie wariaty dają radę!   :thumbsup:

 

Osobiście nie mam nic przeciwko taakim trasom ale pod warunkiem, że i tak samo będę po nich pruć. Po takiej dawce testosteronu i błocka nie przebiję tego filmu niczym, ale tutaj mniej więcej widać czego można się spodziewać*, choć film zdecydowanie za długi o co najmniej trzy minuty, druga strona zatoki:

 

 

 

POZDRo-:ver

 

 

*ale mam nadzieję że Orgi zaskoczą  :devil:

 

 

p.s.: Jutro "zwalniam" lub odkupuję bilet Kuman'a - dzisiaj nie było dane nic uzgodnić kolesiowi w pracy ze względu na nieobecność kadrowej. 

 

peesdrugi: Strona z zapisami zdaje się znowu hulać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...