Skocz do zawartości

[9750] Kellys Hacker XT by eldo


Eldo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze sie jezdzi po asfalcie i ubitym gruncie. Założyłem komplet opon z kolami w piatek, w sobote zrobiłem 240km trase i jestem bardzo zadowolony. Zestaw zalany mleczkiem Stan's. Do tej ramy nie wejdzie "grubsza" opona na tych kołach. 

Edytowane przez Eldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sąsiad zanim kupił gravela też z 26" zrobił coś podobnego,
Bo trzeba dorosnąć do tego że rower to nie tylko szerokość opon i wielkość kół.

 

nazwaliśmy to quasimodo
Wizualnie jednemu się podoba drugiemu nie. Kwestia gustu. Ale najgorsza jest skopana geometria. Za wysoki widelec i za wysoko osadzony suport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze sie jezdzi po asfalcie i ubitym gruncie. Założyłem komplet opon z kolami w piatek, w sobote zrobiłem 240km trase i jestem bardzo zadowolony. Zestaw zalany mleczkiem Stan's. Do tej ramy nie wejdzie "grubsza" opona na tych kołach.

No to super :)

 

A jak w rękach wrażenie robią ?? Nie są "szmaciane" ? Bo są super lekkie.

 

Ciekawe czy wytrzymały by pod 115kg jeźdźcem na asfaltach i kostkach DDR-ów??

 

Czy ten G-one solidniejszy?? Ewentualnie jeszcze myśle nad Schwalbe Huricanem.

 

Będę wdzięczny za nakierowanie :)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-ONE ALLROUND z tego co pamietam występują w 2 wersjach, jedna (wersja TL) jest trochę ciezsza bo ma wzmocnione scianki boczne. Ta druga lzejsza ktora używałem na kolach 27,5" dawala rade z mleczkiem naprawdę dobrze (kamienie luzne, mniejsze i wieksze las i asfalt). Continental ktore mam obecnie rowniez stabilnie ida po w/w drogach w systemie tubeless. Mialem wczesniej Furious Fred ktore sa zdecydowanie bardziej "papierowe" wiec nie sa w dotyku az tak delikatne. Obie opcje maja wkladke antyprzebiciową wiec to tez zaleta. Używam rozmiaru 1,6", waze 75kg i mam napompowane 3bary czyli minimum jakie zaleca producent. Z detka pewnie bym dobil do 4...4,5. Czy ogarna 115kg ciezko powiedzieć bo moja waga zdecydowanie mniejsza.

G-ONE ALLROUND mam do sprzedania bo zmieniłem koła jak by co :-)

Rozmiar 27,5x1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

 

Hehe przy takiej wadze to nawet na samej dętce można śmigać :)

 

Chyba zaryzykuje :) wezmę kpl SpeedRide i kpl Huricane i protestuje ja w kpl i osobno w mixach na różnych osiach. Nie zmarnują się bo przy okazji rower żonki tez obuje w szosowy set. Niestety moje ulubione trasy trochę za mocno zarosły a sporo fajnych dróżek po asfaltach i szutrach tez w okolicy :). Mam chęć poszaleć trochę na nich czasem. W grubszy teren mam inne kółka z x-kingami 2,4 na przodzie i RaRa 2,25 z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...