Skocz do zawartości

[galeria] Człowiek i jego maszyna :)


Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł
Taki pomysł zaczerpnięty ze spotkań tematycznych tyczących stali (i pewnie innych, ale tylko te kojarzę). Może się przyjmie :)
 
Wstawiamy zdjęcie na którym widnieje jeździec i jego rumak.
Musi być widoczna i rozpoznawalna twarz rowerzysty i jego rower (dobrze żeby rower też był cały/rozpoznawalny).

Podpisy/opisy/nazwy/modele/imiona swoje i roweru ;) wskazane (szczególnie jak rower niewyraźny).
Myślę, że jakości zdjęć nie będziemy się czepiać o ile w/w warunek będzie zachowany.
Dyskusje dozwolone, szydery się wystrzegamy (nie każdy jest klasycznie piękny, a egzotycznej urody nie należy się wstydzić ;) ) Każdy rozważa, czy chce narazić świat na "się poznanie" :)

Jak coś wymyślę/dogramy inne warunki to powyższe zmienię.

Zapraszam :)
 
Zaczynam - Rafał/porcelanowy i Romet 29er aka Stalowy Roman, zdjęcie ze Stalowej Sowy:
image_url-142804-1478614077.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja - Łukasz/elkaziorro/ KTM Myroon Elite 29/ Giant Defy 1. 

Zdecydowanie bardziej preferuję stać po drugiej stronie obiektywu, stąd praktycznie brak selfików. Niemniej jedno znalazłem, zrobione podczas przymiarki do nowego sprzętu. Wiem wiem, rower słabo widać, ale ciekawskich zapraszam do mojego garażu, tam jest ładniejsze zdjęcie roweru, bo beze mnie.   ;)

10352330_945867628791392_730705919660643

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sporo ludzi obserwuje temat , ale jakoś nie za dużo w nim piszę. Od jakiegoś czasu planowałem tu coś wstawić , ale jakoś nie mogłem zrobić dobrego selfie :P także wstawiam z fb - sprzed roku , więc maszyna się trochę zmieniła :D

 

Zrobione tylnym aparatem samsunga corby :D

 

Krzychu / Rambler 2.0 :) 

vdZWxD3.jpg

 

Jak by mnie kto spotkał to wiadomo :)

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powitoł

Stal obok stali :)

Selfik z moim starym (rama z 1994r :) ) Panasonic'iem MC-3500.

Bułkowóz, ale sprawuje się dzielnie jeśli nie wymagać od niego cudów :D

image_url-142804-1483302683.jpg

 

Zapraszam Kumotrowie zdjęcia i fotki. Nie wstydzić się facjat :)

Każdy dostanie ode mnie lajka ;)

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...a no to proszę bardzo, lecę hurtem - samojepka na Brompton'ie - co praawda demo ze sklepu a nie z własnej stajni:

 

66QSqIA1Id2Z91EUhvUFE18obvk1Z3KHn5JH-q0C

 

 

Oraz bardziej mój rower, choć zdjęcie historyczne jako iż DejŁan'a(Genesis DayOne) już nie posiadam od roku:

 

aQQjoWJQP_LUUZp3xSFrx6DpkzM97z6GAKVlpAXe

 

 

Oraz jedno aby dowieść iż nie wszystkie me foty selfuję - Krampuśniak(Surly Krampus) w okolicach Bydgoszczy:

 

5EzMJFThhsEnc-uuVOKc6Rtw7vU56_nQo2B6_rLL

fot..: ITR

 

 

 

POZDRO-:ver

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich prawdziwych samo######ek nie mam, bo nie umiem jednocześnie jechać i robić, a poza tym zawsze coś mi sterczy na głowie albo nosie.

 

Coś zbliżonego mam stąd, czyli z podjazdu na Kozią. Jak widać podjechane w siodle na 100%, 110 nawet rzekłbym ... :)

 

jy489_20161002_095216_2.jpg

 

albo ze szkolenia. Uchwycony moment kluczowy, czyli wybór linii. Tzn. wybór linii gdzie pieprznąć żeby mniej bolało :)

 

sx31_2014-10-05_11-48-52_DSC_0861.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętam, jak ktoś pytał, czy to Ty na awatarze. :laugh: Niezły kontrast. Ale hełm to lepiej zakładaj.

 

Ja pytałem, tym bardziej teraz miałem polew jak zobaczyłem "the machine"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Prawa do obgadywania innych nabywane są po zamieszczeniu własnej facjaty. Prawa do obicia facjaty za nieprzychylne komenty są niezbywalne ;)

 

@Porcelanowy: każdy oprócz Krampusa - reszta podlega rotacjom, roszadom lub innym rozstaniom. Krampus w kwietniu będzie tyrany po paprykarzu oraz prawdopodobnie Małopolsce. Jakiś mini-mityng wielkojajeczny?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja.   :)  Trochę tak skrzywiłem ryj  :D bo wtedy padał taki " malutki " zamarznięty śnieg.  :P  Potem już padał " normalny " śnieg. 

 

 

Sądzę że się udało zdjęcie.... ( Dwa zdjęcia )   :)  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-199271-0-90808800-1486302911_thumb.jpg

post-199271-0-09645000-1486303945_thumb.jpg

Edytowane przez Myszator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...