Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów używa jakiegoś programu do statystyk, który pokaże dane przejechane na kilku rowerach? Fajnie, gdyby potrafił też zbierać dane, ile przejechałem na danej części (np kilometraż przerzutki tył czy opony). Obecnie korzystałem z Bikers Log Gold i był (jest) to praktycznie program bez wad. Jednakże po najnowszej aktualizacji windows10 przestał działać. Nie pomaga nawet ustawienie trybu zgodności.

 

W stravie można dodać kilka rowerów, jednakże nie mogę wyedytować tam ile już przejechałem na danym rowerze. To samo w garmin connect. Może ktoś ma gotowy arkusz kalkulacyjny do wklepania takich danych i chciałby się z nami podzielić? Z góry dziękuje.

 

Platforma albo windows albo android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli miałbym tylko bieżące wpisy to zdało by to egzamin. Jednakże nie jestem w stanie wyedytowac ponad 1000 wpisów by mi zliczył ile dany rower ma kilometrów. Więc jeśli nie mogę zmienić ręcznie danych o przejechanych kaemach, to chyba muszę szukać dalej, albo zmienić wszystkie rowery na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim formacie są te dane? Jeżeli jako tekst to chyba nie ma się co zastanawiać tylko wciągnąć do arkusza. Gotowca ciężko dać bo każdy robi pod siebie z potrzebnymi mu rzeczami.

 

 

 

po najnowszej aktualizacji windows10 przestał działać

Nie da rady cofnąć tej aktualizacji?

Jeżeli to stary program jeszcze pod WinXP, to można postawić maszynę wirtualną z tym systemem i tam odpalać program. W Win7 prof. było to niejako w standardzie, a przynajmniej bez problemu się instalowało. Nie wiem czy w 10 zachowali ten program (coś chyba jest). Jak masz jakąś starą licencję WinXP, to można próbować postawić na VirtualBoxie, nie wiem jak z aktywacją czy jeszcze zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...